Herkes farkli duyuyor ! - yanny mi laurel mi?

SİZ NE DUYDUNUZ ?

• YANNY

Oy: 13 68.4%
  • LAUREL

Oy: 6 31.6%

• Kullanılan toplam oy
    19

ProTeknoAdam

Uzman üye
10 Ara 2017
1,182
0
İstanbul

Sosyal medyayı ikiye bölen tartisma! Az sonra dinleteceğim ses kaydını Herkes farklı duyuyor ! Yanny mi Laurel mi siz karar verilsiniz

Ses (Videoya tıklayin ve dinledikten sonra anketimize katılın.):

Ses:https://mobile.twitter.com/CloeCouture/status/996218489831473152/video/1

Ben Yanny Olarak duyuyorum.

Olayın başlangıcı şu şekilde oldu
laurel/yanny olayı, yeni bir renkleri anlaşılamayan elbise fotoğrafı fenomeni. internet bu ses kaydında yanny mi laurel mı dendiğini tartışıyor

Kaynak: Ekşi şeyler (son kısım alıntı yapılmıştır.)

Son düzenleme:

'Creative

Kıdemli Üye
16 Mar 2017
3,246
92
Başlangıçta Yanny Diyor Fakat İlerleyen Saniyelerde Laurel Oluyor Bende Anlamadım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.