/ Herkese 100 Takipçi Yolluyorum! [İnstagram] / Etkinlik ~ # /

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
45 KİŞİYE 100 TAKİPÇİ YOLLANDI ETKİNLİK BİTTİ BAŞKA BİR ETKİNLİLKTE GÖRÜŞMEK ÜZERE.

Merhaba dostlar kendi panelimden herkese 100 takipçi yoluyorum. Bu tür etkinliklerimi bilirsiniz. ileri zamanlarda 1-2k takipçi atıcağım.

Özel mesaj yoluyla İnstagram Kullanıcı Adınızı bana yollayın.

Önemli: "Teşekkür Vermeyi ihmal etmeyin. Kontrol ediyorum.

Takipçileriniz 20 saniyede gelir. Geldikten sonra konuya geldi teşekkür ederim gibi yorumlar atmayı unutmayın.

Havuz sistemine girmezsiniz arkadaşlar. Kendi panelimden atıyorum. Kullanıcı adınızı vermeniz yeterli.

Dipnot: Yoruma instagram kullancıı adınızı yazmayın! Özel mesaj yoluyla yollayın.
Dipnot: ReLaD Komutanım tarafından izinlidir.
Dipnot: Panel & site bana aittir , Özelden site linkini verir misin veya ücretli çekim yapıyor musunuz gibi mesajlar lütfen atmayın.

Son düzenleme:

FoxZoby

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
762
0
Teşekkürler...

Takipçiler saniyesinde geldi. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.