/ Herkese 250 Takipçi Yolluyorum! [İnstagram] / ~ #

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Merhaba dostlar kendi panelimden herkese 250 takipçi yoluyorum. Bu tür etkinliklerimi biliyorsunuzdur. Herkese 100 değil 150 degil tam tamına 250 takipçi yolluyorum! Reklam gibi oldu :) ileri zamanlarda 1-2k takipçi atıcağım.

Özel mesaj yoluyla İnstagram Kullanıcı Adınızı bana yollayın.

Önemli: "Teşekkür Vermeyi ihmal etmeyin."

Takipçileriniz 20 saniyede gelir. Geldikten sonra konuya geldi teşekkür ederim gibi yorumlar atmayı unutmayın.

Havuz sistemine girmezsiniz arkadaşlar. Kendi panelimden atıyorum. Kullanıcı adınızı vermeniz yeterli.

Dipnot: Yoruma instagram kullancıı adınızı yazmayın! Özel mesaj yoluyla yollayın.
Dipnot: ReLaD Komutanım tarafından izinlidir.
Dipnot: Panel & site bana aittir , Özelden site linkini verir misin veya ücretli çekim yapıyor musunuz gibi mesajlar lütfen atmayın.

Teşekkürler takipçileri geliyor.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Siteyi söylede ziyaret edek arada :D

Sistem panel site tamamen bana aittir dostum , Havuz sistemidir. Sosyal medya hile paylaşımı yasak bu konuda tereddütüm var . Kesinlikle site linkini paylaşmıyorum Kesinlikle. takipçi yolladıgımda siz başkasını takip etmezsiniz.

MrLogical

Üye
11 Haz 2016
181
0
Evren.
Sistem panel site tamamen bana aittir dostum , Havuz sistemidir. Sosyal medya hile paylaşımı yasak bu konuda tereddütüm var . Kesinlikle site linkini paylaşmıyorum Kesinlikle. takipçi yolladıgımda siz başkasını takip etmezsiniz.

En sevdiğim yanıda oydu başka hesaplar saçma saçma takip edilmiyo :D Adamsın, arada böyle etkinlikler devam :D

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Arkadaşlar lütfen rica ediyorum bu konuya k.adınızı atmayın özelden atın lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.