herkese kolaylıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mhmtmcn

Yeni üye
27 Şub 2012
4
0
merhabalar adım Mehmet. açık konuşmak gerekirse bir sorunum olduğu için burayı ziyaret ediyorum ve bana yardımcı olabilecek arkadaşlara yönlendirilmeyi istiyorum.
sorunum ise bir netbook var elimde ve ona usbden format atacağım ancak masaüstüne dahi erişemiyorum. usb de winodws 7 mevcut. aynı zamanda atmaya çalıştım ancak şöyle br sorun ile karşılaştım.

file: \boot\memtest.exe

status: 0xc000000f

info: "The selected entry could not be loaded because the application is missing or corrupt."

I have no Windows7 installation disc, just ASUS recovery discs, and ASUS driver & utility Ver1.0.
IF anyone can help it would be much appreciated

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Merhabalar.Forumumuza Hoşgeldiniz.Kalıcı Olmanız Dileğiyle iyi forumlar dileriz.

Burası kendinizi tanıtma bölümü.Bu bölüme yardım konuları açmak yasaktır.Yardımlarınızı Aşagıdaki linkte bulunan THT Yardım Merkezinde belirtirseniz daha kolay yardım alabilirsiniz.

THT Yardım Merkezi - Hack I TurkHackTeam Turkish Hacking&Security Platform

Forum Kurallarımıza da yine aşağıdaki Linkten Ulaşabilirsiniz.

Forum Kuralları - Hack I TurkHackTeam Turkish Hacking&Security Platform

mhmtmcn

Yeni üye
27 Şub 2012
4
0
teşekkür ederim bilgilendirme için o kısma doğru geçiyorum sorunumu detaylı bir şekilde iletmeye çalışacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.