Herkese Merhaba Arkadaşlar [YENİ ÇAYLAK] :)

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Herkese merhaba arkaşlar foruma yeni katıldım.

Kısaca ben kimim?
Web tasarım, Grafik tasarım, Web geliştirici, Programcı, Seo, Linux website güvenlik, Şifreleme Teknikleri, Algoritma kısaca web işlerinden iyi bir şekilde anlarım ihtiyaçı olan arkadaşlar bana mesaj atabilir bir çok konuda bilgi sahibiyim yardımseverimdir.

THT için hazırladığım Konuşmam;
"egoist birisi değilimdir kendimle dalga geçmeyi severim hayatla dalga geçmeyi severim zamanın hızla akıp gittiği şu kısa dünyada insanların bir birini üzmeleri veya bir birlerinden kendilerini üstün görmeleri gereksiz bir çaba sürekli kasılarak en iyisi benim diyerek dünyanın sonunu bekleyip işte o kahraman ben olmalıyım demek yerine süpermenin elbisesini ben diktim terzisi bendim demek daha farklı bir şey başarı veya kahramanlık tek kişilik değildir bazen kahraman ve başarı kelimeleri yalnız kelimedir fakat içinde bir sürü karakter kelime vardır işte ben o karakterlerden kelimelerden bir tanesiyim sadece.."

Tetrox

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,338
2
none
Hoşgeldin kardeşim :) Öncelikle kuralları okumanı öneririm zaten okumuşundurda :trl Teşekkür cevaplarını tek bir yorumda topla daha iyi olur post kasımına giriyor teker teker yazmak Tekrardan hoşgeldin :)

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Hoşgeldin kardeşim :) Öncelikle kuralları okumanı öneririm zaten okumuşundurda :trl Teşekkür cevaplarını tek bir yorumda topla daha iyi olur post kasımına giriyor teker teker yazmak Tekrardan hoşgeldin :)

Hoşbuldum kardeşim kuralları gözden geçirmiştim tekrar bakarım, büyük ihtimalle bu konu 4-5 gün sonra ihbar edip silinmesi talebinde bulunabilirim buda sorunu çözer umarım. :)

drawhardy

Üye
20 May 2013
202
0
Kayseri
Bu arada sorunun sıkıntın olursa mesaj atabilirsin kardeşim.Biraz gülmemişim ama sert değilim çok samimi bir insanımdır :)

inbox

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
585
3
Alert Canada
Hoşbulduk kardeşim :)

Bu arada sorunun sıkıntın olursa mesaj atabilirsin kardeşim.Biraz gülmemişim ama sert değilim çok samimi bir insanımdır :)
Anlamıştım zaten kardeşim imzanda da gördüm meslektaşız bir nevi elbette bir birimize yardımcı olacağız. İletişimde kalalım bir web projesi yaparız ya da program :)

Hoşgeldin dostum :)
Hoşbuldum dostum, bu arada nick name anlamın güzelmiş :)

Tetrox kardeşimin önerisiyle yorumları birleştirip toplu olarak teşekkür ediyorum. :)

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,923
482
85
u bilmiyorum maalesef
Aleyküm Selam Hoşgeldiniz
Foruma Kuralları ve Misyonumuzu Okuyarak Devam Edebilirsiniz.
Yardım İçerikli Konular buraya açılacaktır : Yardım Merkezi Tıkla Git
Forum Kurallarımız : Kurallarımızı Okumak İçin Tıkla
Forum Misyonumuz: Misyonu Okumak İçin Tıkla
THT Rehberi İçin : http://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1318389-yeniler-icin-forum-hakkinda-genis-anlatim-forumu-ogrenin.html
'GonzaLes İyi Günler Diler :)
☬❛GonzaLes.•°*”˜シ

▬▬▬▬۩۩▬▬▬▬
ılıll|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅|llılı
▂▃▅▆▇▇▆▅▃▂
.....☬❛GonzaLes.•°*”˜シ
Ѷ

╔══╗

aaaaaa(O)♫ ♪ ♫ ♪
╚══╝
▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
Min- - - - - - - - - - - -Max

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.