Herkese Merhaba.Yeni üye, umuttc111

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

umuttc111

Yeni üye
11 May 2022
9
3
Herkese merhabalar.Aranıza yeni katıldım. Forumdaki her üye aşağıdaki uzmanlık alanım olan konularda benden boş zamanım olduğu sürece ardım alabilir.Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışı projelerde iş geliştirme mühendisliği,müdürlüğü ve proje yöneticiliği yaptım.
Lİnux, tersine mühendislik gibi konularda sıfırdan kendimi geliştirmeyi hedefliyorum.
Beş yıl içerisinde (drlara göre)görme yeteneğimi kaybedeceğim.Bu süreyi iyi değerlendirmek için ücretli olarak özel ders alma niyetim var.

Uzmanlık Alanlarım:

*İha & siha tasarımı
*Türbin aerodinamiği ve kinematiği
*Yenilenebilir enerji kaynakları için proje geliştirme ve yönetimi.

Rx

Moderatör
12 Ocak 2021
2,313
39
1,440
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz aramıza hoşgeldiniz.
Kuralları ve misyonumuzu okumayı unutmayın!
İyi Forumlar Dilerim.

'GHOST

Uzman üye
31 Mar 2022
1,387
12
568
Herkese merhabalar.Aranıza yeni katıldım. Forumdaki her üye aşağıdaki uzmanlık alanım olan konularda benden boş zamanım olduğu sürece ardım alabilir.Uzun yıllar yurt içi ve yurt dışı projelerde iş geliştirme mühendisliği,müdürlüğü ve proje yöneticiliği yaptım.
Lİnux, tersine mühendislik gibi konularda sıfırdan kendimi geliştirmeyi hedefliyorum.
Beş yıl içerisinde (drlara göre)görme yeteneğimi kaybedeceğim.Bu süreyi iyi değerlendirmek için ücretli olarak özel ders alma niyetim var.

Uzmanlık Alanlarım:

*İha & siha tasarımı
Merhabalar değerli forum üyesi;
Turk Hack Team ailesine hoşgeldin.

ERSSE

Katılımcı Üye
6 Kas 2019
465
4
138
Street

Uzmanlık Alanlarım:

*İha & siha tasarımı
BTK Akademide bir çok kurs var bakmanızı tavsiye ederim

3F3_2022

Yeni üye
12 May 2022
1
0

Uzmanlık Alanlarım:

*İha & siha tasarımı
Hoş geldin ve Allah yardımcın olsun kardeşim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.