Herkese Merhaba

TurKHacKeRsS

Yeni üye
24 Haz 2010
12
0
Ben Hack Konusunda Hiç bir şey bilmiyorum. ama misyona uymak istiyorum... yani bu

dilimize dinimize ülkemize bayragımza saygısızlık yapan sayfaları hacklemek 1. amacım.

yardımcı olabilecek arkadşlar. [email protected]

toxic1103

Uzman üye
19 Mar 2009
1,344
0
28
hoşgeldin kardeşim foruma eğer 0 san sana yardım edecek bişeyimiz yok sadece temel olarak ilk neleri öğrenmen gerektiğini söyleyebiliriz

KoD37

Üye
23 Haz 2010
78
0
Osmaniye
Ben derim ki ilk önce bilgisayar hakkında neler biliyorsun onu düşün.Örneğin dos komutları gibi.Eğer kendini bilgisayar konusunda yeterli buluyorsan.Masaüstü veya web proğramlama dillerinden kendine uygun olanı öğren derim.Çünkü kopyala yapıştır yaparak bu iş olmuyor.Öğrendikten sonra kendi yazılımını üretip istediğin şekilde zarar verebilirsin.

TurKHacKeRsS

Yeni üye
24 Haz 2010
12
0
Ben derim ki ilk önce bilgisayar hakkında neler biliyorsun onu düşün.Örneğin dos komutları gibi.Eğer kendini bilgisayar konusunda yeterli buluyorsan.Masaüstü veya web proğramlama dillerinden kendine uygun olanı öğren derim.Çünkü kopyala yapıştır yaparak bu iş olmuyor.Öğrendikten sonra kendi yazılımını üretip istediğin şekilde zarar verebilirsin.

biraz daha açık konuşsak :)

*KaDer*

Üye
20 Kas 2009
148
0
74
Almanya
TurKHacKeRsS Arkadasim, ailemize hosgeldin. KoD37 arkadasimin yazdiklarindan anladigim kadariyla, program yapabilmek icin MS-DOS komutlarini bilmen lazim, emin ol sadece komutlari bilmeklede is bitmiyor, Programcilik sanildigi kadar kolay degil.
Azmin olsun yeterki insaAllah herseyin üstesinden gelirsin.
Sana simdiden kolay gelsin arkadasim.

KoD37

Üye
23 Haz 2010
78
0
Osmaniye
*KaDeR* Arkadaşım doğru söylüyor.Kendini bilgisayar konusunda yeterli buluyorsan; hack yapmak istediğine göre de buluyorsun demektir.Hemen site hacklemeye çalışmak yerine yani lamerlik yapmak yerine biraz azim ve emek sarfederek amacına uygun olan masaüstü veya web proğramlama dillerinden öğrenmeye başlayabilirsin.Ben de yeni başlayanlardanım forumda araştırdım şu an C dilini öğreniyorum.Şimdiki halimle bile çok zararlı olabilecek yazılımlar üretebiliyorum.Gerekli olan bilgiler forumda mevcut.Kolay gelsin...

Delph

Yeni üye
25 Haz 2010
4
0
KoD37 ve KaDeR e açıklamalarından dolayı teşekkür ederim..Ben de çalışmaya başlıyorum.Bu arada THT'ye Hoşgeldin TurKHacKeRsS

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.