Herkese merhabalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MuhammedArslan

Yeni üye
24 May 2024
20
5
Ejderhalarla Dans Ediyor
Selam yoldaşlar ben Muhammed Arslan formun yeni üyesiyim. Paylaşımlarımı öncelikle bilgi toplama konularından başlatacağım. Saldırıya kadar gideceğim. Haziranın ortasına kadar biraz yoğun olmam münasebetiyle arada aktif olmayabilirim. İlk paylaşımımı bugün yapıyorum. Paylaşımlarım İsrail internet siteleri üzerinden olacak ve fotoğrafta paylaşacağım. İlk hedef Akdeniz'dir ileri. 🤣 Ancak sizlerden ricam forumda yeni olduğum için nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Bu sebeple paylaşımlarım konusunda lütfen beni yargılamayın.

23 Eki 2023
195
54
Selam yoldaşlar ben Muhammed Arslan formun yeni üyesiyim. Paylaşımlarımı öncelikle bilgi toplama konularından başlatacağım. Saldırıya kadar gideceğim. Haziranın ortasına kadar biraz yoğun olmam münasebetiyle arada aktif olmayabilirim. İlk paylaşımımı bugün yapıyorum. Paylaşımlarım İsrail internet siteleri üzerinden olacak ve fotoğrafta paylaşacağım. İlk hedef Akdeniz'dir ileri. 🤣 Ancak sizlerden ricam forumda yeni olduğum için nasıl kullanılacağını bilmiyorum. Bu sebeple paylaşımlarım konusunda lütfen beni yargılamayın.
Bildigim kadari ile foruma gercek isim ile giris yapilmio ama yoneticiler daha iyi bilir bu arada hosgeldin bende yeniyim gibi 1 yil olacak :D tekrardan hosgeldin

MuhammedArslan

Yeni üye
24 May 2024
20
5
Ejderhalarla Dans Ediyor
Bildigim kadari ile foruma gercek isim ile giris yapilmio ama yoneticiler daha iyi bilir bu arada hosgeldin bende yeniyim gibi 1 yil olacak :D tekrardan hosgeldin
Hoşbulduk yoldaş sende hoş geldin. Forma bildiğim kadarıyla istenilen isimler kullanılabilir. Lakin gizli olmak daima iyidir. Aksi takdirde yapacağımız en ufak bir hata kolluk kuvvetlerince yakalanmamıza yol açabilir. Benim gerçek ismim Muhammed Arslan diye bilir. Ahmet diye okunur.

23 Eki 2023
195
54
Hoşbulduk yoldaş sende hoş geldin. Forma bildiğim kadarıyla istenilen isimler kullanılabilir. Lakin gizli olmak daima iyidir. Aksi takdirde yapacağımız en ufak bir hata kolluk kuvvetlerince yakalanmamıza yol açabilir. Benim gerçek ismim Muhammed Arslan diye bilir. Ahmet diye okunur.
Bende cok bilgili deilim hatam varsa afeyle

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.