Herkese merhabalar.

tatlıkız85

Yeni üye
6 Ağu 2010
17
0
sitenize yeni üye oldum amacım sadece bu konuda bilgi sahibi olmak :) bakalım neler öğreneceğim:woott

semasema

Katılımcı Üye
1 Eki 2009
307
0
aramıza hos geldın saglıklı paylasımlar umarım aradıgın bılgılerı bulursun ve en güzel şekilde istifade edersın

tatlıkız85

Yeni üye
6 Ağu 2010
17
0
teşşekür ederim arkadaşlar mutlu ettiniz beni aslında benim büyük bir sorunum beni buraya yöneltti eski erkek arkadaşım bir arkadaşımla birlik olup benim işimden olmamı ve ailemle aramın açılmasını sağladılar amacım eski erkek arkadaşımın msn şifresini bulup birlik olduğu insanı öğrenmek yoksa hiç işim olmaz aslında işinde gücünde bir insanım bende tasarımcıyım ama işte kötü muamele insanı nerelere ***ürüyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.