Herkese Selam Olsun

greats

Yeni üye
29 Kas 2010
26
0
Benim Adım Cihat İstanbulda yaşıyorm. ÜStatlığa girişi yeni yeni takip etmeye çalışıyorum. Hacker olmak istiyorum. Bunun için yöneticilerin bana gerekli yönlendirmeleri yapacağını umut ediyorum...İYi günler..

dark king

Üye
26 Kas 2010
143
0
DİYARBAKIR
Hoş geldin AmiRaL dedigi gibi çok çalışır ve çabalarsan yapabilirsin eğer gerçekten amacın buysa ve buna inanıyorsan günün birinde olursun ama acele etme zaman gerektiricek sabretmen gerekir

ilk önce forum kurallarını okumakla başla istersen tekrar hoş geldin

greats

Yeni üye
29 Kas 2010
26
0
Hepinize teşekkür ederim hoşbulduk. İnşallah kalıcıyım burda hatta ileride hackteam in yönetimine bile girmem söz konusu olabilir :) Ama öğrenmeye yanlış yerden başlamak istemiyorum Tam bir üstad olmak istiyorum ve bu forumdaki bütün bilgileri öğrenmeyi umut ediyorum. Öğrenmeye hangi konudan başlamamı tavsiye edersiniz acaba? İyi günler dilerim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.