herkese selamlar

hasannkaya

Üye
8 Ağu 2015
65
0

Herkese Merhaba , Aranıza Yeni Katıldım

Adım Hasan , Soyadım Kaya

Genelde Bilgisayar Virüslerini denemeyi seviyorum , Özellikle Sanal Makineye Virüs Atıp açmayı

2 Aydır üyelik platformunun açılmasını bekliyordum

DokuzSekiz98

Yeni üye
8 Ağu 2015
23
0
Hoşgeldin sefalar getirdin sanal makinenin üstünde deney yapmak türklerin olmaz sa olmaz adeti zaten :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3

Herkese Merhaba , Aranıza Yeni Katıldım

Adım Hasan , Soyadım Kaya

Genelde Bilgisayar Virüslerini denemeyi seviyorum , Özellikle Sanal Makineye Virüs Atıp açmayı

2 Aydır üyelik platformunun açılmasını bekliyordum

Tarzını sevdim. Yanlız dikkat et bazı virüsler sanal makinede olduğunu anlayıp asıl bilgisayarına da bulaşabiliyor :)

Tolga68684242

Yeni üye
7 Ağu 2015
10
0
herkeze benden SLM arkadaşlar ben hacke yüzünden bilgisayara çok düştüm

ve ben günlü facebook andıroit wifi şifre kırma bilgisayara format atma yazılım atma

şakacı vürüs dünyanın enbüyük vürüsü faktorim reset andır oit bana yardım cı oln arkadaşlar hacker HaCkEr :)

musileno

Kadim Üye
20 Tem 2007
5,774
3
ne+memuru+alkol+bey.jpg
herkeze benden SLM arkadaşlar ben hacke yüzünden bilgisayara çok düştüm

ve ben günlü facebook andıroit wifi şifre kırma bilgisayara format atma yazılım atma

şakacı vürüs dünyanın enbüyük vürüsü faktorim reset andır oit bana yardım cı oln arkadaşlar hacker HaCkEr :)

Tolga68684242

Yeni üye
7 Ağu 2015
10
0
Mrb arkadaşlar ben derviş bu hacker yüzünden bilgisayarlarla çok haşır neşir oldum yani bilgisayarlarla çok ilgilenmek zorunda kaldım bana yardım edin :) ben facebook patlatmak ve bilgisayara format atmak bnm en büyük hayalim ama bi türlü olmuyor kaç kere denedim sizden ricam bana yardım edin lütfen bana yardım ederseniz ben de size yardım ederim herşey karşılıklı :) ;) :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.