herkese slm tıla işine yarayacaktır kesin...

gokhanjan

Yeni üye
23 Ara 2006
46
1
herkese selam ben webmaster-gokhanjan ortam süper işe yarayacağımı tahmin edeyorum webmaster e veya site açmakta yardıma ihtiyacı olan varsa çekinmeden yardım isteye bilir maksat sorun çözülsün yani ücret önemli değil hepimiz bu vatanın evlatları değil miyiz ki:::....?????:)
iletişim:[email protected]

Moderatör tarafında düzenlendi:

kuheylanmavi

Yeni üye
9 Ocak 2007
1
0
Selam arkadaşlar, eski kız arkadaşımın msn adresini bulmak için sörf yaparken sitenize rastladım ve özellikle misyonunuzu yerinde buldum,Zamanım olduğunda bol bol sitede olucam, belki beni iyi eğitirseniz bigün ben de o edepsiz pis sitelere en azından zarar verebilirim.
Aranıza katıldıysam merhab tekrar!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.