herkese slm

nsyldrm

Yeni üye
3 Ocak 2007
9
0
slmlar ben de hack konusunda birşeyler öğrenmek ama sadece kendimi korumak için bu siteye üye oldum. ayrıca hacklenen adresimi sizlerin sayesinde kurtarmak istiyorum.
 

ABDURREZZAK

Yeni üye
4 Ocak 2007
9
0
SLM NSY YILDIRM HACKLENEN ADRESIN MSN ISE ANA SAYFADAKI "msn icg mirc" adlindaki basliga tikla orada istedigin seyleri bulabilirsin (nereli oldugunu ogrenebilirmiyim) :))
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.