herkesin Facebookprofieline bak (BURDA)

25 Nis 2010
202
0
adı turkhackteam olan bır sıtede gızlılık ıstısmarından bahsedılıyor 10 senedır bu sıteye uyeyım hep sızın gıbılerı cıkar gelır buralara

14 Tem 2007
174
0
ilk önce profil numaranı çıkartıyor onuda tıklayınca bu sayfaya ulaşılamıyor hatası veriyor

ustad cikan profilin ustune tiklamicaksin

LINK --> https://stalkscan.com/

149012900573268600_resized.png

Secenekler istedign üzeligi gürmen icnin secip tiklican

149012900665505400_resized.png

149012900554977100_resized.png

149012900527700100_resized.png

Saygilar Turkishpower

Son düzenleme:
14 Tem 2007
174
0
adı turkhackteam olan bır sıtede gızlılık ıstısmarından bahsedılıyor 10 senedır bu sıteye uyeyım hep sızın gıbılerı cıkar gelır buralara

kardeş o kural okudum ( gızlılık ıstısmarından bahsedılen yeri ) lâkin mantikca düsunmüyorsun neden mi,

1 Konuyu actigmada açık açık yazdim "bu bir hack degildir ve gizli olan ne varsa ortaya cikartan bir script bu script zaten facebook da html codlarda mevcut , burda arkadasim yani bu script bulan şahıs açık açık anlatı bu bir hack degildir gizliden geçtim zaten facebook bunu bir ara başka yöntem le üyelerine sunmak ta idi, nedense sondradan iptal etiller yalnız script hâlen html codlarinda mevcut.

Kardeş yanlış anlama ama haksiz olsam özerdilemesinide bilisiz.
Yokarda-ki yazılarımı da anlamicaksaniz veya anladin ama gene tahmin olmadiniz ... Şikâyet edebilrsiniz.

Saygilar T.P

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.