Herkesin İşine Yarayacak 18 Program

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Herkesin İşine Yarayacak 12 Program

Merhaba Arkadaşlar Selamun Aleykum .

Yine İşinize Yarayacağını Düşündüğüm Bir Paket İle Daha Karşınızdayım !

Peki Bu Pakette Neler Var ?

Son Günlerde Yardım Merkezimizde Sıkça Gözüme Çarpan Bir Başlık ;
"Sitenin Panelini Bulamıyorum" Gibisinden Sorunları Çözmek İçin Paketimin İçine Panel Bulucular Ekledim .
-Root - Admin Paneli Bulucu ,
-Hakops Admin Panel Bulucu
Download Linki
Virüstotal Linki

ZkgWa0.png

Hackerliğe başlamak ve ilerlemek için en önemli olan şey tabikide GÜVENLİK .

Bu Sebeple Pakete ;
- Dns Değiştirici ,
- Gizlilik Paketi ,
- Güvenli Mod Giriş Programı ,
- SolidStar Antivirüs ,
- Windows 7-8 Gizli Tanrı Modu ,

Gibi güvenliği maximum'a çıkarabilecek arşivler ekledim .

İndirme Linki
Virüstotal Linki

6P7QGk.png

Ve Özelliklede Yeniler İçin ;
- Beyaz Şapkalı Hacker Hack Dersleri , [En Sevdiğim]
- Index Oluştur ve Test Etme Programı (Sitesiz) ,
- MD 5 Şifre Çözücü (DEMO) ,
- THT İndex Bulucu ,

Gibi İlk Başlayanlara Yeterince Yardımcı Olabilecek Yararlı Arşivleride Bu Pakette Bulabileceksiniz .

İndirme Linki
VirüsTotal Linki

Pk4pWQ.png

Ve Youtube Video İndirme Programı Mevcut .
İndirme Linki
VirüsTotal Linki

Paketin Tamamı :)

y58mXL.png

Paketteki hiçbir program bana ait değildir . Tamamen alıntıdır . Sahiplerini hatırlayamadığım için isim veremiyorum .

Son Güncelleme Notu : Bazı Dosyalara Bilinmeyen Sebeplerden Dolayı Virüs Bulaştığı İçin Kaldırılmıştır . Diğer Dosyalar Teker Teker Upload Edilip Teker Teker Virüs Testi Yapılmıştır . Virüslü Dosyalar Temizlenince Tekrar Eklenecektir .

Son düzenleme:

MarasLyaLone

Katılımcı Üye
27 Ocak 2016
915
0
Bilinçaltı
Avast trojen yakaladı Bide Sen Sitenin Virüs Totalini Eklemişsin

Sitenin değil indirme linkindeki dosyaların taramasıdır. Bilgisayara geçtiğimde dosya taraması yaptırıp ilgili fotoğrafı göstereceğim . Ayrıca forumun çoğunluğu bunları kullanıyor onlarda sorun çıkmıyor . Tekrar taratmanızı tavsiye ederim .

sitenin virüstotalini eklemişsin. dosyaların virüs totalini atar mısın ?

Evet atarım tabikide bilgisayara geçtiğimde.

hakverdi42

Üye
6 Tem 2013
145
0
Sitenin değil indirme linkindeki dosyaların taramasıdır. Bilgisayara geçtiğimde dosya taraması yaptırıp ilgili fotoğrafı göstereceğim . Ayrıca forumun çoğunluğu bunları kullanıyor onlarda sorun çıkmıyor . Tekrar taratmanızı tavsiye ederim .

Evet atarım tabikide bilgisayara geçtiğimde.

İndirirken Avast Virsüs Buldum Diyo indirmeyi Dururduruyo bilgiye bakıyom [Trj] Yazıyo

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.