"Herseyi Yaptım Fakat Portum Kapalı" Gir <----

Hierro

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
405
0
El-Hierro
[COLOR="WhiteMerhaba Arkadaslar

[CENTER]Bazı Arkdaslar "Portum Acıktı Birden Kapandı" veya "Portum Uzun Bir Süre Önce Açıktı Birden Bire Kapandı" , "Kurbanlardan Bağlantı Gelmemeye Basladı" gibi sorunlarla Karsı Karsıya kalabiliyorlar.
Bu Hatanın Çözümü İçin Su Adımlar Uygulanmalı:[/CENTER][/COLOR]

[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/LJwYY"] [COLOR="White

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
UnblockVPN aracılığı ile portum açık gözüküyor. Yinede bağlantı gelmiyor. Birde Her dinlettiğimiz portuda açık gösteriyo.

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
hocam vpnden sonra dns den host falan almadım bağlantı geldi sağol.
Fakat niye böyle oldu şaşırdım

Bykosper

Üye
10 Ağu 2015
193
0
svchost.exe
yöntemle oldu firmayı arayıp kontrol ettirdiğimde kendisi bir port açtı ve port açık gözüküyor teşekkürler açtığı port benim ayarlarımla aynıydı ama neyse :D

6217fc3f75b54bdbac97c2d77ddd97f9.png

SeriKurt

Katılımcı Üye
24 Şub 2014
474
1
SliconValley
Hayır Yanlısın Var Ratta Dinlettiğin Port Açık Gözükür Sadece Bağlantılarda Geliyor.

Kusura bakmayın hocam. Demek istediğimi anlamadınız , Zaten ratta dinlettiğim port açık gözüküyo ama modemden açmadığım portuda dinlettiğimde açık gözüküyor. O bağlantı sorunu benden kaynaklı sanırım.

Hierro

Katılımcı Üye
4 Haz 2015
405
0
El-Hierro
Kusura bakmayın hocam. Demek istediğimi anlamadınız , Zaten ratta dinlettiğim port açık gözüküyo ama modemden açmadığım portuda dinlettiğimde açık gözüküyor. O bağlantı sorunu benden kaynaklı sanırım.

Anladım Eğer Kurban Bağlantıları Geliyorsa Sıkıntı Olacağını Düsünmüyorum Diğer Portların.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.