Hertürlü Android full güncel ROM+port

dejavi

Yeni üye
25 Şub 2016
9
0
Evet beyler aşağıda vermiş olduğum linke girerek telefonunuz modeline uygun android rom +port full güncel şekilde indirebilirsiniz.

NOT:Kendi telefonum da s5 Lolllipop 4.2 denedim son 12 saattir sorunsuz kullanıyorum

Telefonum: S4 mini i9195 yurt dışı klon imal

https://www.androidfilehost.com/

sitha

Katılımcı Üye
11 Ara 2007
277
0
Ben hic bir sey anlamadim o sayfadan benim s5 5.0.2 war nasil yapilacak root

G901fxxu1boe1

Yardim lazim

Tessekkürler

Saygilarimla

burak23358

Yeni üye
28 Ocak 2016
9
0
General mobile da yok hadi anlarım da discovery yurt dışında satılan markası var ama yine onda da yok model

dejavi

Yeni üye
25 Şub 2016
9
0
Ben hic bir sey anlamadim o sayfadan benim s5 5.0.2 war nasil yapilacak root

G901fxxu1boe1

Yardim lazim

Tessekkürler

Saygilarimla

Telefonunu rootlayip cwm programini yukledikten sonra bu siteden istedigin telefonuna uygun rom doayasini bulup hafiza kartina atip telefonu kapatip. Ses acma tusu+orta tus+acma tusu bunlara basarak karsina gelen ekrandan sdcard secenegine girip attiginiz rom dosyasini bulup setup calistiriyosunuz bukadar.
Herseyinizi yedekleyiniz.
Telefonunuzu tekrar eski haline orjinal sitesinden paylasilan romla ile geri getirebilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.