Hesabı geri almak için kimlik gönderemiyorum

HaRReS

Yeni üye
22 Haz 2015
28
0
Herkese merhaba kız arkadaşımın hesabı hesabın koşullarımızı ihlal ettiği için kapatıldı hesabını geri nasıl alabileceğini öğren diyor. İtiraz et dediğimde ise girdiğim bilgiler ve en son pasaport kimlik fotoğraf gönderme kısmında telefonum ile çektiğim .jpeg uzantılı fotoğrafları kabul etmiyor galiba ve bu istekle ilgili bir sorun oluştu mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerine çalışıyoruz diye bir ileti geliyor lütfen yardım edin geri alayım hesabımı.

Dargaaltay

Uzman üye
7 Mar 2019
1,747
407
Kainat
Cevap: Hesabı geri almak için kimlik gönderemiyorum yardım edin lutfen

Son günlerde instagram destek mailinden cevaplar geç gelmektedir. Kimlik bilgilerini istendiği gibi attığınızdan emin olunuz
İyi forumlar

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Merhabalar
Sistemden kaynaklı bir sıkıntı olabilir corona virüsü nedeniyle geçici olarak form işlemini kapatmış olabilirler, beklemenizi öneririm. İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.