Hesabim Çalındı Üstüne Üstün Ban Yedim

4PRO

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
745
1
MARS
Bu Kadar Adaletsiz Bir Oyunda Bununda Yaşadım Hayatımmda 1 Oyuna Bile Para Yatırmadım Emeklerim İle Aldım.

LQ09GJ.jpg

rEvPNB.jpg

Tek Yaptığım Şey Emek Verip Oynamak Buda Yetmiyormuş Demekki.

:RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
390
Ankara
Tek yaptığın şey emek verip oynamak bir de hile yapmakmış.. Neden yasakladılar ki?

RascooHR

Yeni üye
20 Kas 2015
33
0
kardeşim. oyun ticketleri hep böyleler. sözde yardım amaçlı orada bulunuyolar. ama cidden hiç bir türlü yardım yapmıyorlar. yardım ve destek bölümü diyolar. ama birisi birini şikayet ettiğinde oyunu şikayet ettiğinde her türlü yardımı gösterip ona her türlü bilgiyi verirken. yardım istediğinde hani olur ya dini bir hocaya aklına takılan zor bi soru sorarsın konuşur konuşur bir sürü şey anlatır ama senin sorunun cevabını vermez :D aynı öyle yapıyorlar.

madalok12

Katılımcı Üye
1 Ocak 2015
592
0
Bu Kadar Adaletsiz Bir Oyunda Bununda Yaşadım Hayatımmda 1 Oyuna Bile Para Yatırmadım Emeklerim İle Aldım.

LQ09GJ.jpg

rEvPNB.jpg

Tek Yaptığım Şey Emek Verip Oynamak Buda Yetmiyormuş Demekki.

:RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky::RpS_sneaky:
benim 3 adet hesabım yok oldu. Ciddi söylüyorum hesaplar yok. 1 yıldır riot ekibi araştırıyor kullanıcı adını unuttumdan eposta ile istiyorum hesapları.Sunucusuna kadar söylüyor.Girmeyi deniyorum böyle bir hesap yok diyor.Riot Destek'den bir yardım bekleme derim.

xsinan123x

Üye
30 May 2013
59
0
istanbul
Abi sizde sorun var bende neden bu tür sorunlar olmuyo bu arada riot kankim geçenlerde hiç indirime girmemiş bi kostümü indirime koyun dedim beni kırmadılar :D

xsinan123x

Üye
30 May 2013
59
0
istanbul
Abi sizde sorun var bende neden bu tür sorunlar olmuyo bu arada riot kankim olur geçenlerde hiç indirime girmemiş bi kostümü indirime koyun dedim beni kırmadılar :D

berkay1454

Yeni üye
16 Eki 2012
32
0
hesabım çalındı diye girersen ticket bölümüne sana bir form verecek o formu doldurup hesabı geri alabilirsin heabının banıda açılır çalındığı için ban yemiştir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.