Hesabım çalınmış nasıl geri alırım?

Guzelniyazii

Yeni üye
19 May 2020
6
0
selamın aleyküm arkadaşlar benim instagram hesabım çalındı, facebook girişini, telefon numarasıyla girişini kaldırmışlar ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz. yardımlarınız için şididen teşekkürler

24 Haz 2021
145
22
33
selamın aleyküm arkadaşlar benim instagram hesabım çalındı, facebook girişini, telefon numarasıyla girişini kaldırmışlar ne yapabilirim yardımcı olabilirmisiniz. yardımlarınız için şididen teşekkürler
dostum gmail adresine gir hesaba bağlı olan instagramdan mail kaldırıldı gibisinden mail gelmiş olması lazım oraya gir üstte senin mail aşağıda deiştirilen mail olacaktır değiştirilenin aşağısında secure your account var o yazıya tıkla şifreni değiştir ve çift faktör açıp face ni geri bağla :)

Burning Blood

Yeni üye
14 Mar 2017
7
0
dostum gmail adresine gir hesaba bağlı olan instagramdan mail kaldırıldı gibisinden mail gelmiş olması lazım oraya gir üstte senin mail aşağıda deiştirilen mail olacaktır değiştirilenin aşağısında secure your account var o yazıya tıkla şifreni değiştir ve çift faktör açıp face ni geri bağla :)
Bende de aynı sorun var hesaba başka bir cihaz bağlandı diye bildirim gelmiş hesabı geri al dediğim de bu linkin süresi dolmuş diyor halbuki yarım saat olmadan önce bile denedim instagrama mail atıyorum Allah bilir ne zaman dönecekler

24 Haz 2021
145
22
33
Bende de aynı sorun var hesaba başka bir cihaz bağlandı diye bildirim gelmiş hesabı geri al dediğim de bu linkin süresi dolmuş diyor halbuki yarım saat olmadan önce bile denedim instagrama mail atıyorum Allah bilir ne zaman dönecekler
evet bazen öyle hata veriyor sebebini bende çözemedim daha çözüm bulursam ya buraya yazarım yada konu açarım link süresi dolma deme sebeblerinden biri şu olabilir hedef kişi maili 2 3 kere deiştirip hesabı dondurmuş olabilir yada sade 2 3 kere mail değiştirmiştir.

Burning Blood

Yeni üye
14 Mar 2017
7
0
evet bazen öyle hata veriyor sebebini bende çözemedim daha çözüm bulursam ya buraya yazarım yada konu açarım link süresi dolma deme sebeblerinden biri şu olabilir hedef kişi maili 2 3 kere deiştirip hesabı dondurmuş olabilir yada sade 2 3 kere mail değiştirmiştir.
Saçma sapan birşey hayır birde ilgilenmiyorlar bile. Kardeşim ben tıklıyorum linke açılmıyor ya benim suçum mu. Çalan şerefsiz hesaptaki insanları da dolandirmaya çalışıyor.

24 Haz 2021
145
22
33
Saçma sapan birşey hayır birde ilgilenmiyorlar bile. Kardeşim ben tıklıyorum linke açılmıyor ya benim suçum mu. Çalan şerefsiz hesaptaki insanları da dolandirmaya çalışıyor.
instagram çok inatçı bi plartform işte facebook gibi değil halbuki instagram yapımcısı da facebook ama kuralları sıkı tutuyorlar yani hesabını geri almak için medya felan alman gerekiyor canlı görüşme ile anca onun harici çok zor.

Guzelniyazii

Yeni üye
19 May 2020
6
0
reis girdim dediğin yere ama oradan beni instagrama atıyor giriş yapmamı istiyor şifre değiştirme yeri gelmiyor

24 Haz 2021
145
22
33
tamamdır reis sağolasın seni de uğraştırdık kusura bakma iyi akşamlar
dostm mobilden instagramı aç ve şifremi unuttum de kullanıcı adını gir ardından
daha fazla yardımamı ihtiyacın vara gir e postama veya tel no ma ulaşamıyorumu seç ardından
destek ekibi gibi bi sayfa atıcak ordan iletişm e postanı gir alta hesab bağlı olan e posta gir aşasındaki bölmdden hesbın ne üzerine kurulu kişisel mi onu seç
aşağıdan hesabım çalındı seçeneğini seç ve daha fazla bilgi kısmına şunu ekleyip gönder:

Hello Instagram team, my account has been hacked by someone else. Please give back my account urgently it is deceiving others on my behalf.

dostum sende bunu de belki olur sendede
mobilden instagramı aç ve şifremi unuttum de kullanıcı adını gir ardından
daha fazla yardımamı ihtiyacın vara gir e postama veya tel no ma ulaşamıyorumu seç ardından
destek ekibi gibi bi sayfa atıcak ordan iletişm e postanı gir alta hesab bağlı olan e posta gir aşasındaki bölmdden hesbın ne üzerine kurulu kişisel mi onu seç
aşağıdan hesabım çalındı seçeneğini seç ve daha fazla bilgi kısmına şunu ekleyip gönder:

Hello Instagram team, my account has been hacked by someone else. Please give back my account urgently it is deceiving others on my behalf.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.