Hesabını Doğruladığında 40 tl Değerinde İtü Üretimi Exe Coin

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
EXEN COIN
NEDİR?
DÜNYADA İLK KEZ BİR BORSANIN TÜMÜNÜKULLANICILARINA ÜCRETSİZ DAĞITIP, TÜMÜNÜ GERİ SATIN ALMAYI TAAHHÜT ETTİĞİ BİR KRİPTO-PARADIR
TOPLAM 15 MİLYON EXEN
ERC20 Token olarak Ethereum Blockchain'i üzerinde basılır ve tamamı Bitexen kullanıcılarına ÜCRETSİZ olarak dağıtılır. Bitexen kurucuları veya yatırımcılarına herhangi bir pay ayrılmaz.
Kullanıcılar Bitexen üzerinde hesap oluşturup doğrulama adımlarını tamamladıktan sonra EXEN Coin'leri hesaplarına tanımlanır. Kullanıcılar diledikleri takdirde başka kullanıcılara tavsiye ederek daha fazla EXEN Coin kazanabilirler. Tavsiye üzerinden gelen yeni kullanıcılar da aynı miktarda EXEN Coin almaya hak kazanırlar.
NASIL ÇALIŞIR?
Kullanıcılara EXEN Coin dağıtımları 5 aşama şeklinde yapılır. Her bir aşama, bir önceki aşamadaki EXEN Coin’lerin tamamının dağıtılmış olması koşulu ile başlar. Her yeni aşamada dağıtımı yapılacak toplam EXEN Coin miktarı sabit kalırken, her bir kullanıcı ve her bir tavsiye edilen kullanıcı karşılığında verilen EXEN Coin miktarı azalır.
FİYAT NASIL BELİRLENİR?
Bitexen, geri alımları EXEN alım satım tahtalarından kullanıcıların belirledikleri fiyattan gerçekleştirir. EXEN fiyatı tamamen kullanıcılar arasındaki alım-satımlarla belirlenir.
Ayrıca kullanıcılar, düzenli olarak yapılacak yarışmalar ve kampanyalara katıldıkları takdirde daha fazla EXEN Coin kazanma şansı elde edebilirler.

Refli Link(Memnun Olurum) https://www.bitexen.com/?ref=9149448

Refsiz Link https://www.bitexen.com

Ödeme Kanıtı: https://i.hizliresim.com/b6a5B8.png

Son düzenleme:

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
tc kimlik ve adres istiyo bulaşmayın kimse bedava para vermez

Adamlar belli adet katılımcıya veriyor usta zaten ayrıca doğrulama yapmazsa e posta ile sadece Coin dağıtırsa 10 saniyede biter bu yüzden doğrulama olayını çıkarmışlar ve dediğim gibi İstanbul Teknik Üniversitesi çalışması üniversite dolandırıcı olacak değil ya

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Ödeme kanıtı eklenmiştir hala doğrulama yapana 100 coin veriyorlar 10.000 kullanıcıdan sonra bu sayı 25 e düşecek itü üretimi borsa sitesidir ve güvenilirdir

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Adres + TC Güzel dolandırıcılık.
Verdikleri 40 TL ye
Kaç 40 tl ler alacaklar acaba..

Ya ustalarım burası bir hack grubu sahte bilgi ayarlamak da zor değil ayrıca kaç kere diyorum itünün projesi ve kimlik ve adres doğrulama da sürekli fake heaaplarla kazanç sağlanmaması için ben hiçbirinin sahibi değilim harçlık yapmak isteyen kardeşlerimiz olabilir sonuçta burası internetten kazanç platformu

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Güncel
Arkadaşlar 10.000 kullanıcı sayısı dolduğundan verilen exen coin miktarı 100den 25e düşmüştür

Ripplay

Üye
29 Tem 2017
171
0
Ben bunları yaptım hatta hesabı 100 de yattı ama para çekemedim

Hocam coini try ye çevirip varlıklarım kısmından istediğiniz ibana çekebilirsiniz ödeme alt limiti 50 tl dir ama eğer siz altındaysanız ödemeye yetecek kadar para atın sonra çekin ben ikinci seferimde öyle yaptım 100 yatırıp 140 aldım herhangi bir sorun yoktur

Mrengineer

Yeni üye
29 Tem 2017
27
0
Hocam coini try ye çevirip varlıklarım kısmından istediğiniz ibana çekebilirsiniz ödeme alt limiti 50 tl dir ama eğer siz altındaysanız ödemeye yetecek kadar para atın sonra çekin ben ikinci seferimde öyle yaptım 100 yatırıp 140 aldım herhangi bir sorun yoktur

https://i.hizliresim.com/k6Pjky.png böyle bir şey var kardeşim anlayamadım daha fazla yardımcı olabilir misin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.