Hesap Çaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
450 k ispanya hesabı çaldım ünlü birinin herşeyini ebedi aldım twitterinide aldım eski cihazları silmeyi unutmuşum tel nom gözüküyor bugun bana mesaj geldi şu şekilde.

---
162/5000
We have all your information to proceed to the registration by the Spanish consulate. We will stop the operation if you return the account @ hugopaz45 as it was before.
---
türkçesi
162/5000 İspanya konsolosluğu tarafından kayıt işlemine devam etmek için tüm bilgileriniz var. Daha önce olduğu gibi @ hugopaz 45 hesabını iade ederseniz, işlemi durduracağız.

acaba gerçekten bişe olurmu bu arada mesaj atan kişinin numarasındaki adres fotorafcılık dükkanını gösteriyor veya gerçekten şikayet etseler birşey olurmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

y0ba

Üye
15 Eyl 2018
93
0
hocam ugrasırsa evet yapabilir ama zaman alır biraz kolay değil konsolosluk işleri felan gözünü korkutmak içinde demiş olabilir sana şuan tavsiye veremiyorum benden daha iyi anlayan birileri tavsiye verir.

AccoStolen

Uzman üye
25 Ara 2015
1,952
1
Russia
instagrama değil kardeşim instagramı ebedi aldım biraz dikkatli oku twitterinide aldım alınca şfireyi değişip no koydum dogruladım nerden bileyim şifreyi değişince hala hesapda kaldıgını

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
Şikayet edebilir bunu göz önünde bulundur.
Şikayet kısmına gelirsek 430k bişi dğeil gibi duruyor.
yani uğraşmak istemeyebilir.
2 hafta süre tanı.
2 hafta boyunca şikayet etmezse birşey olmaz.
Eğer etti mi? 1 yıldan ömür boyuna kadar hapis bile yiyebilrisin.
Yaptığın her hata bir derstir.
Tel no yu hemen sil bence hesaptan silebiliyorsan.
Bence geri ver şikayet etmemesi için
özür felan dile

hayat63

Üye
1 Tem 2018
61
0
yahu korkma be kardesım suanda 430 k onaylı mavi tikli hesaptayım kendı tel nomu kullandım kadın gerı alamıyor yok sıkayet edıcem yok oyle yok boyle italyan kadın

Hiçbir şey olmaz

Olsa şuana kadar bana olmuştu :D

HusnuBey

Katılımcı Üye
23 Mar 2018
283
1
~/
hakkında dava açılabilir, önemli olan Türk hesabı olmaması değil konsolosluğa bildirildiyse Türkiye'de hakkında dava açılacaktır sonucun ne olacağını bilmem ama sıkıntı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.