Hesap Çalma Bİ BAKIN LÜTFEN

baba352

Üye
4 Eyl 2009
99
0
Arkadaşlar 2012 de Point Blank diye bi oyunda hesap çaldım mailinide çalmıştım virus ile yani adam dava açmış daha yeni öğrendim faceden buldum ekledim baya bi konustuk adam diyo ki ben bu çara 6 bin tl harçadım falan ama ben ınanmıyorum bu kadar para harcadıgına ılk defa boyle bi olay yaşıyorum en fazla ne kadar para cezası gelebilir adam diyor mahkemeye öyle diyecem 6 bin tl harcadım falan dıyor hani bilen yaşamış olan bi arkadaşımız cevap verırmı

'Victory

Uzman üye
13 Tem 2013
1,066
0
MetropoL
Arkadaşlar 2012 de Point Blank diye bi oyunda hesap çaldım mailinide çalmıştım virus ile yani adam dava açmış daha yeni öğrendim faceden buldum ekledim baya bi konustuk adam diyo ki ben bu çara 6 bin tl harçadım falan ama ben ınanmıyorum bu kadar para harcadıgına ılk defa boyle bi olay yaşıyorum en fazla ne kadar para cezası gelebilir adam diyor mahkemeye öyle diyecem 6 bin tl harcadım falan dıyor hani bilen yaşamış olan bi arkadaşımız cevap verırmı

İlk Olarak istedigi Kadar Miktar Söylesin PB Hesabında Harcamalar Gözükür Ayrıca İstedigi Kadar Dava Açsın Oyuna Üyelik Alırken Tüm Şartları Onayladıgı İçin Hiç Bişi Olmaz

gencaslan21

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,067
0
Not Found
İlk Olarak istedigi Kadar Miktar Söylesin PB Hesabında Harcamalar Gözükür Ayrıca İstedigi Kadar Dava Açsın Oyuna Üyelik Alırken Tüm Şartları Onayladıgı İçin Hiç Bişi Olmaz

Ayneen Kardesiime Katılıyoruum , Genel Olaraak Bütüün Oyunlara Katılırken Oyun Kurullarını Okuyup Kabul Etmiş Oluyorsuun , En Kötü İhtimalle Adam Hesabına Para Harcamışsa , Bu Harcamayı Kanıtlar O Para Senden Tahsil Edilir .

baba352

Üye
4 Eyl 2009
99
0
Tamam teşekkürler ama adama ben demiştim faceden yani zararın neyse karşılayım davayı geri çek diye adam kabul etmeyıp benı engelledı snra bı baktm 2 güngeçti msj attı 6 bın tl harcadım falan fılan dedı onu verırsen geri çekeyim adamda çakal

Doggerhack

Yeni üye
9 Eyl 2012
28
0
Oyun Sözleşmesi gereğince birşey olmaz kardeşim
Hem 6 bin tl yatırdığını mahkemeye bildirirse PointBlank ile irtibaata geçilir ve hesabın ödeme geçmişine bakılır eğer 6 bin tl'den az bi para ise bu mahkemeyi kandırmak olur karşı tarafa döner iş.
Senin en fazla ödeyeceğin para taş çatlasın bin lira fazlası olmaz.
Ki Dava zaman aşımına bile uğramış olabilir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.