Hesap çalma ile ilgili

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Selamün aleyküm abiler clash of clans oynarke küreseldeki adam Türklere ve bazı adamların ailevi değerlerine küfür etmeye başladı bende ders vermek icin adamı kandırıp supercellid ile hesabını aldım adam seni şikayet edicem falan dedi Instagram dan konuştuk başım belaya girer mi?

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
adam siber zorbalık suçu işlemiş sen de hesap çalmışsın ayrı bir bilişim suçu işlemişsin.Adamı şikayet etseydin keşke...
başın belaya girebilir

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
adam siber zorbalık suçu işlemiş sen de hesap çalmışsın ayrı bir bilişim suçu işlemişsin.Adamı şikayet etseydin keşke

Şuan elimde hiç foto yok Instagram hesabının adını değiştirip döndürdüm zaten faks hesapti bişi yaparlarmış uğraşırlar mi bir oyun iicn

Bu arada kaydettiğimiz supercell id de benim
Adım soyadım hiçbir şekilde geçmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
Bu arada kaydettiğimiz supercell id de benim
Adım soyadım hiçbir şekilde geçmiyor

Adın soyadının geçmemesi bir şey ifade etmez saygıdeğer dostum . Eğer ki adam gerçekten lafının arkasında durur seni şikayet ederse evinize bir tebliğ gelir Mahkeme ile ilgili sonra mahkemeye çıkarsınız sizin avukatınız gerekli açıklamaları yapar onun avukatı gerekli açıklamaları yapar mahkeme ilk celsede büyük ihtimal ile ertelenir eğer yaşınız 18 altı ise ve sabıkanız temiz ise büyük ihtimal para cezası alırsınız .
İyi forumlar .

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Adın soyadının geçmemesi bir şey ifade etmez saygıdeğer dostum . Eğer ki adam gerçekten lafının arkasında durur seni şikayet ederse evinize bir tebliğ gelir Mahkeme ile ilgili sonra mahkemeye çıkarsınız sizin avukatınız gerekli açıklamaları yapar onun avukatı gerekli açıklamaları yapar mahkeme ilk celsede büyük ihtimal ile ertelenir eğer yaşınız 18 altı ise ve sabıkanız temiz ise büyük ihtimal para cezası alırsınız .
İyi forumlar .

Adım soyadım geçmiyorsa beni nasıl şikayet edebilir ?

K3YL0CK3R

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
594
0
25
Ankara
İyi forumlar .

Adım soyadım geçmiyorsa beni nasıl şikayet edebilir ?
İş o boyuta geldikten sonra bulurlar dostum merak etme

PALA

Özel Üye
26 Mar 2018
12,753
33
Merhabalar, karşı taraf sizin hakkınızda suç duyurusunda bulunursa, IP adresi üzerinden sizi bulurlar. Ardından mahkemelik olabilirsiniz. Para cezasına çarptırılırsınız.

Size tavsiyem Türklere ve ailevi değerlerinize küfür ettiği ssleri delil olarak kullanmanız. O zaman karşı tarafta suçlu duruma düşecektir.

İyi forumlar.

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Merhabalar, karşı taraf sizin hakkınızda suç duyurusunda bulunursa, IP adresi üzerinden sizi bulurlar. Ardından mahkemelik olabilirsiniz. Para cezasına çarptırılırsınız.

Size tavsiyem Türklere ve ailevi değerlerinize küfür ettiği ssleri delil olarak kullanmanız. O zaman karşı tarafta suçlu duruma düşecektir.

İyi forumlar.

Peki şuan ip gizlemek için yapabileceğim birşey varmı telefondan

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Karşı şahıs küfür etmiş eğer elinde kanıt varsa içini rahat tut ama kanıt yoksa sen hesap çalmaktan cezalandırılırsın

kanıtsız bir şekilde karşı tarafı küfür etmekle suçlarsan alacağın para cezası hapis cezasına çevrilir

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
Birşey olmaz Arkadaşlar bilip bilmeden konusmayın.

karşı taraf şikayet ederse hesabı çalan mahkemelik olur.

Ancak kişi aile bireylerine ve Türklere küfür etmiş bu sebeple kendine bir zarar gelebileceğinden korkarak şikayet etmeyebilir.ola ki şikayet ederse siz de kendi kozlarınızı sunarsınız.ama ettiği küfürlerin ss'ini almadıysanız karşı taraf haklı duruma geçer ve ceza alırsınız

Son düzenleme:

ReisTR

Katılımcı Üye
19 Nis 2016
516
1
Karşı şahıs küfür etmiş eğer elinde kanıt varsa içini rahat tut ama kanıt yoksa sen hesap çalmaktan cezalandırılırsın

kanıtsız bir şekilde karşı tarafı küfür etmekle suçlarsan alacağın para cezası hapis cezasına çevrilir

O an küfür ettiğine dair birşey yok ama hesap bende olduğu için yapabilirim o olurmu ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.