Hesap Doğrulama Özelliği ve Hediye Yüklemesi.

Rival

Kadim Üye
28 Eki 2013
7,262
0
eğerli Point Blank Oyuncuları!

Puan Bombası Kazanmak için E-posta'nı Doğrula!
4 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirilen bakım çalışmamız ile oyunumuza yeni kayıt olmuş fakat e-posta adresini doğrulamamış olan oyuncularımız, e-posta adreslerini doğruladıklarında Puan Bombası kazanacaklardır.

Dikkat: Ödül kuponu yükleyecek olan oyuncularımızın, öncelikle oyuna daha önceden giriş yapıp kullanıcı adı oluşturmuş olmaları gerekmektedir. Kupon yüklemesi bu işlemden daha sonra yapılmalıdır.

E-postamı Nasıl Doğrularım?
E-postasını henüz doğrulamamış olan oyuncularımız, e-posta adreslerini aşağıdaki adımları izleyerek doğrulayabilirler:

1_Websitemize e-posta ve şifreniz ile giriş yapınız.

2_Sol taraftaki kullanıcı isminize tıklayarak (veya Hesabı Düzenle metnine tıklayarak) kullanıcı sayfanıza gidiniz. Bu ekranda şifrenizi tekrar girmeniz istenecektir, şifrenizi tekrar giriniz.

v5kgq.jpg


3_Kullanıcı sayfanızda E-posta bölümünün sağ tarafında Doğrula butonu bulunmaktadır. Bu butona tıklayarak e-posta adresinize doğrulama linki gönderiniz.

v5kj4.jpg


4_E-posta adresinizi açınız ve Nfinity Games tarafından "[Nfinity Games] E-mail Doğrulama" başlığı ile gönderilen e-postanızı açınız. E-postanızın içeriğinde bulunan doğrulama linkinde Tıklayınız yazmaktadır. E-postanızda bulunan bu linke tıklayınız.

5_Link sizi Point Blank sayfasına yönlendirecek ve ekranda Hesabın artık aktif! uyarısı bulunacaktır.
Ödülünü henüz almamış olan oyuncularımız Ödül Kodumu Ver butonuna tıklamalıdır.

v5kkq.png


6_Ödül Kodumu Ver butonuna tıkladıktan sonra e-postanıza Puan Bombası ödül kodu gönderilecektir ve e-posta başlığı [Nfinity Games] Nfinity Games Kupon Kodu olacaktır.

v5klj.png


Nfinity Games Kupon Kodu'mu Nasıl Yüklerim?

1_E-postanıza gönderilen kodu tarayarak kopyalayınız.

2_Point Blank websitemize giriş yapınız.

3_ de sol tarafta bulunan KUPON menüsüne tıklayınız

v5kpb.png


3_Kopyaladığınız kodu, Ekipman Kuponu bölümüne yapıştırınız ve Yükle butonuna tıklayınız.
Kupon başarılı bir şekilde yüklendiğinde "Kuponunuz başarılı bir şekilde yüklenmiştir." uyarısını göreceksiniz.

4_Oyuna giriş yaptığınızda ödülünüzü EKİPMAN > ÜRÜN kategorisinde bulabilirsiniz.

v5kq4.png
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.