Hesap düşüren varmı ?

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
Merhaba

bundan 1.5 ay öncesine kadar 1 günde 7 8 tane hesap düşürüyordum ve dün gene başladım 170 tane mailden 4 tane düşmüş bugünde 300 e yakın mail basdım basmadan önce spam kontrolü şüpheli siteye giriş ws ws herşeyi kontrolden geçirip basdım bugün nedense hesap düşmedi sebebi nedir?

dipnot: dün düşen 4 hesapda 4 ü de şifreyi değiştirmiş

SyriaX

Üye
29 Eki 2018
65
0
Spam kontrolünü defalarca yaptım fakat gmail e gelen güncelleme de gönderilen mesajlar inceleniyor yazılar aynı olduğunu saptadıkları zaman spam olarak işaretliyorlar çözümü ise instagramın logosunu taslaklarda kullanmayın mail adresinizde security verify verified instagram vs. kelimeler geçmesin ve gmail profil fotosunda instagram logosu olmasın site sslsi googledan olması şart yoksa link veya buton spam işler ekstradan açıklamayı webmailden göndermeniz spama düşürmeyecektir iyi forumlar

zaferdemir44

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
333
0
New York
Spam kontrolünü defalarca yaptım fakat gmail e gelen güncelleme de gönderilen mesajlar inceleniyor yazılar aynı olduğunu saptadıkları zaman spam olarak işaretliyorlar çözümü ise instagramın logosunu taslaklarda kullanmayın mail adresinizde security verify verified instagram vs. kelimeler geçmesin ve gmail profil fotosunda instagram logosu olmasın site sslsi googledan olması şart yoksa link veya buton spam işler ekstradan açıklamayı webmailden göndermeniz spama düşürmeyecektir iyi forumlar

Dostum mailler spama düşmüyor linke tıklayınca şüpheli bağlantı diyor onu demese bile bu mail Defalarca kimlik avı olarak işaretlenmiş diyor kesinlikle spama girmiyor anladınmı ? Ya 2 ay oldu 2 ay öncesine kadar sanaldan belki de en iyi hesap düşüreniydim ama şimdi yok düşmüyor

morphux

Yeni üye
16 Eyl 2018
13
0
Texas
SPAMLA ALAKASI YOK BENDE OTOMAİL VAR KENDİ KENDİNE TOPLAYIP BASIYOR GÜNDE 3 K BİZE ZOR GÜNDE BİR HESAP DÜŞÜYOR HERKES ANLADI ARTIK.BU ARADA OTOMAİL SATILIK HABERİNİZ OLSUN İNSTAGRAM SkyLakE.xd UCUZA BIRAKIRIM (ÜCRETLİ HOST GEREKMEZ)

fantomex

Yeni üye
1 Mar 2020
26
0
spam işini çözdüm. çok güzel indiriyorum günlük 4 oluyo 5 oluyo 50 60 tane basıp 1 2 tanesini ebedi çekiyorum köşemde oturuyorum. spam işini biraz zor halledersiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.