Hesap düşürme

Sabreco

Yeni üye
12 Nis 2020
6
0
Leecher programları ile Combolistler bulup AccountReaper'dan düşürmeye çalıştım olmadı.SQLi Dumper ile denedim olmadı.HQ Proxyler bulup denedim olmadı.Şansızlık mı yoksa başarısızlık mı anlamış değilim.Her adımı araştırarak attım fakat sonuç elde edemedim.Hesap düşürmenin farklı yolları varmıdır?Varsa lütfen benimle paylaşır mısınız?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Laurange

Kıdemli Üye
22 Ağu 2017
3,137
19
Bakü
Merhabalar,

Farklı bir yolu Sosyal Mühendislik'tir. Belirlediğiniz kurbanın size güvenmenizi sağlıyorsunuz ardında z shadow ve benzeri siteleri kullanarak link ayarladıktan sonra o link'i kurbana iletiyorsunuz.

Sabreco

Yeni üye
12 Nis 2020
6
0
Merhabalar,

Farklı bir yolu Sosyal Mühendislik'tir. Belirlediğiniz kurbanın size güvenmenizi sağlıyorsunuz ardında z shadow ve benzeri siteleri kullanarak link ayarladıktan sonra o link'i kurbana iletiyorsunuz.

Bu yöntemi biliyorum.Dolandırıcılığa girmiyor mu bu yöntem?

Bu videoyu izleyerekte denedim.Twitter,Pandora ve İnstagram hesapları düşürebildim.İnstagram hesapları 2 Faktörlü doğrulama istediği için bir işe yaramadı.

Moderatör tarafında düzenlendi:

nightBlue80

Katılımcı Üye
8 Haz 2019
280
1
TURKEY
Leecher programları ile Combolistler bulup AccountReaper'dan düşürmeye çalıştım olmadı.SQLi Dumper ile denedim olmadı.HQ Proxyler bulup denedim olmadı.Şansızlık mı yoksa başarısızlık mı anlamış değilim.Her adımı araştırarak attım fakat sonuç elde edemedim.Hesap düşürmenin farklı yolları varmıdır?Varsa lütfen benimle paylaşır mısınız?

Boş iş onlar phishinge geç derim.

merdo17

Yeni üye
8 Nis 2020
3
0
Hacım aynı sorun bendede var adam akıllı birisi çıkıp video çekicek detaylıca o zaman herkeze fayda olur.
Keyword oluşturmak çok sıkıntı

sağlam combolisti nasıl oluşturucaz hocam peki video çekseniz iyi olur

Merhaba,
Bir de linux'u şu şekilde kurmayı denermisiniz.

pkg install proot-distro
proot-distro ınstall kali
proot-distro login kali
Sırasıyla bu kodları yazdıktan sonra tekrar deneyin.

İyi forumlar.
Merhaba beyefendi youtube de video filanda izledim net hunterı kuruyorum herşey dûzgünce gidiyor net hunter uygulması portu şifreyi yazıyorum başlatıyorum baslamiyor yardim :(

Merhaba,
Bir de linux'u şu şekilde kurmayı denermisiniz.

pkg install proot-distro
proot-distro ınstall kali
proot-distro login kali
Sırasıyla bu kodları yazdıktan sonra tekrar deneyin.

İyi forumlar.
Ayriyetten kali yok codlarda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.