Hesap hackledim Outlook doğrulama istiyor

admgzzz

Yeni üye
11 Tem 2020
41
0
Arkadaşlar bi tane premium hesabı ele geçirdim. sonra bu kişinin mailini buldum profil bilgileri içerisinde sonra mailini kendi mailimle değiştirdim. Sonra mail şifresiyle o hesabın şifresinin aynı olacagını düşündüm. Öyleymişte. Ama maile girdiğimde Bu oturum açma işleminde olağan dışı bir şey fark ettik. Örneğin, yeni bir konum, cihaz veya uygulamadan oturum açıyor olabilirsiniz.
uyarısı bi de mesaj gönder fln diyor. hayatımda ilk defa bi şey yaptım çok mutluyum :D:D:D ama nabıcamı bilmiyorum ne yapmalıyım ??

Moderatör tarafında düzenlendi:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
2
30
21
İstanbul
Cevap: Hesap hackledim ne yapacağımı bilmiyorum Outlook doğrulama istiyor

Polisler evine gelmeden önce temiz iç çamaşırlarını hazırlamaya başla eğer önemli bir kişi ise cihazın,ip adresin kayıtlara geçmiştir.
+ olarak o doğrulama yı geçmenin hiç bir yolu yok diye biliyorum.

admgzzz

Yeni üye
11 Tem 2020
41
0

adult hesap hackledim o yönden sıkıntı yokta profil konumunda da '' BEAU BASSIN '' de oldugu yazıyor

hackishack

Katılımcı Üye
20 Haz 2020
825
158
Liverpool UK

Polisler evine gelmeden önce temiz iç çamaşırlarını hazırlamaya başla eğer önemli bir kişi ise cihazın,ip adresin kayıtlara geçmiştir.
+ olarak o doğrulama yı geçmenin hiç bir yolu yok diye biliyorum.
Yok daha neler :D

Hesabın sahibi hangi ülkede yaşıyorsa o ülkeden bir IP alman gerekiyor. VPN ya da Proxy kullanabilirsin. Ayrıca Vepers doğru diyor, IP adresin adamın mailine düşmüştür ama bir şey olacağını sanmam. Önlemini almışsındır umarım. Çünkü akıllı insan ihtiyatlı davranır... Böyle bir şey var.

admgzzz

Yeni üye
11 Tem 2020
41
0

Önlem almadım :) sadece Ücretsiz avg vpn kullanıyorum :D

Javuar

Üye
2 Ocak 2016
118
0
Sicilya

artık işler zorlaşıyor doğrulamalar ve cok can sıkıcı olmaya başladı o yere göre ıp almak felan cok zahmetli oldu bunlar

nick6547

Üye
27 Eyl 2013
145
4

Gayet kolay bu dogrulamayı gecemezsiniz diyen arkadaşa inanmayın hangi ülkeye aitse ABD diyelim msn nin ABD sayfasından hotmail e giriş yapın VPN yide hazırlayın tabi eger yine olagandısı etkinlik derse msn in abd sitesinden yine giriş yapın (ABD başka yer seçerek)en sonunda mail açılacak işte daha 1 hafta önce denedim 5 6 hesapta oldu;) fakat gmail için bir çözüm bulamadım vpnde işe yaramıyor gmailde galiba ondada hangi ülkeye aitse gmail i o yapmak gerek onu bir türlü çözemedim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.