Hesap Hacklemek

MrEfezZ

Yeni üye
24 Ağu 2017
35
2
Bana Sosyal Medya hesapları Veya oyun hesapları gibi her türlü hackleme yöntemini gösterbilecek profosyenel birisi varmıı öğretirse çok sevinirim "kötü amaçlar için kullanmayacağım " :RpS_huh:

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Bunun eğitimi olduğunu düşünmüyorum zira önemli olan;

Toplum mühendisliği en önemli kısım sonra fake script olayına göz atmanda fayda var
Uzun uğraş ile trojan yedirebilirsin
Hedefi stalklayıp brute force kullanabilirsin

combat65

Üye
31 Ara 2014
83
0
Bunun eğitimi olduğunu düşünmüyorum zira önemli olan;

Toplum mühendisliği en önemli kısım sonra fake script olayına göz atmanda fayda var
Uzun uğraş ile trojan yedirebilirsin
Hedefi stalklayıp brute force kullanabilirsin

tabi hiç bir şey anlamadı :D arkadaş kardeşim direk sana bunları öğreten olmaz kendin öğreneceksin araştırarak birde hocamızın dediği yöntemleri araştırıp öğrenmen gerek direk çalamazsın öyle bir program ile düşünüyorsan yanılıyorsun..

TurkHackerS38

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
388
0
Dünya
Hedef kisiye normal hesabfan yazsan bakmaz ama kiz hesabiyla yazip kolay yoldan alabilirsin. Birazda kafayi kullanmak gerekiyor tabi daha sonra en hassas noktasindan giderek vurabilirsin diyim ☺

#By.KapTaN

Kıdemli Üye
14 Mar 2017
2,340
7
Teşkilat
Merhabalar,
Tüm hesapları ele geçirme gibi bir genelleme yapamayız ; yapsak bile bu iş karşıdaki şahsın bilgisayarına sızmak ile olucaktır. Kurabı kandırmak için her türlü Sosyal Mühendislik gerekecektir.
İyi Forumlar.

Banjamen

Kıdemli Üye
10 Eyl 2015
2,005
6
Sosyal mühendislik en başta tabi ama bunun dışında Account Reaper ve Sentry MBA diye programları öğren derim gerekli combolisti bulursan düşürürsün

mrschwartz

Katılımcı Üye
9 Eyl 2015
676
5
TÜRK
Bunu öğretmek biraz saçma olur kendi yöntemlerini geliştirmen gerekir ben sana a kişi üzerinde uyguladığım yöntemi öğretirim ama bu yöntem b kişisi için geçersizdir sadece faydalanman gereken bölümler olabilir trojan yedirme ve sm gibi..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.