Hestia Wallpaper | 𝙦𝙤𝙙 • †asarım

qod

Yeni üye
26 May 2019
22
0
Düsseldorf
1 •
kXym5Y.jpg

2 •
kXyD0q.jpg

injector

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
853
1
style.css
Tasarımların hoşuma gidiyor. Kendimi grafik alanında geliştirmek istiyorum rica etsem yol gösterir misin

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Güzel olmuş şahsen beğendim, sana tavsiyem fon kısmına hareket veya gauss bulanıklığı vermek yerine mercek bulanıklığı ver 12 seviyede falan daha iyi gözükecektir emeğine sağlık

qod

Yeni üye
26 May 2019
22
0
Düsseldorf
Tasarımların hoşuma gidiyor. Kendimi grafik alanında geliştirmek istiyorum rica etsem yol gösterir misin
Teşekkür ederim , istediğin zaman DC ve ya telegramdan ulaş bana dostum konuşuruz :)

Güzel olmuş şahsen beğendim, sana tavsiyem fon kısmına hareket veya gauss bulanıklığı vermek yerine mercek bulanıklığı ver 12 seviyede falan daha iyi gözükecektir emeğine sağlık
Teşekkürler , deneyeceğim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.