hexlogger 8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
Beyler Hack programlarından çok iyi anlayan bir abim bana bir bilgisayardaki bilgileri keylogger yoluyla alırsın Hexlogger 8 i öneririm diyor. Bilgim pek fazla yok o yuzden yapılımı kolay bir keylogger programı bildiğiniz varsa paylaşır mısınız ya da Hexlogger 8 uygunsa virüssüz bi link atabilirseniz sevinirim.

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
Çok teşekkürler bu arada Yarbayım kullanımı kolay mıdır yolladığınız programın pek bir bilgim yok daha 2 gündür öğrenmeye başladım bildiğim tek olay ping atmak şu anlık Yani yapabildiğim b bilgim biraz daha fazlası..

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
Hakops Logger 6 yı inceledim ancak bazı anlamadığım yerler var server açmamız gerekiyormuş ve yanlış bir olayda silinmesi çok zormuş %% doğru bir serveri nasıl açabiliriz ve maili karşı taraf açtığında onun şifreleri benim msnime mi gelecek nasıl gelecek bir yazarsanız sevinirim çok uğraştırıyorum ama..

ozgungunay

Üye
5 Ağu 2012
171
0
Ne yazıkki özel mesaj atamıyorum 40 mesaj olmadığım için ama siz atabiliyorsanız bana özel mesaj anlatabilirseniz sevinirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.