HGWC hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mrcixxx155

Üye
29 Tem 2009
141
0
rkadaşlar ben s4 adında bir online oyun oynuyorum ve oyunun ortasında bazen basında da oluyor su hata cıkıyor:

HGWC baslıklı
Detected file - changing
./HGWC.exe

bychucky

Katılımcı Üye
13 Ocak 2009
792
0
Antalya/Alanya
internetden baktım şöyle birşey buldum

Arkadaşlar panik yok dinleyin bakın S4 ün bulnduğu klasöre Giriyoruz otdan adlarını verdiğimm dosyaları sislin lütfen repp daha fazla söz etmem için rep atın
şaka şaka ilk önce HGWC sonra Xtrap klosörünü siliyoruz turuncu HGWC adlı programı siliyoruz son olarak ise resource.s4hd ve S4Client.exe.manifest bunları siliyoruz
s4 e giriyoruz oyunu açıyoruz hata verior değilmi ama yinede hvg nin yüklemesi bitene kadar bekleyin sonra oyunu açar gibi oluyor hata veriyor işte ondan sonra resource.s4hd ve S4Client.exe.manifest geri yüklüyoruz s4 ü açıyoruz giriyoruz girmezse tekrar s4 ü açıyoruz oluyo rozer farkıyla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.