Hiç bir yerde bulamadım yardımcı olurmusunuz lütfen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

legioner08

Yeni üye
14 Ağu 2011
14
0
Hocam öncelikle herkese selamlarımı sunarım. grammarly diye bir ingilizce metin çeviri programı var onun full versıyonu lazım yardımcı olursanız buyuk sevaba gırersınız :D

-SiPaHi-

Yaşayan Forum Efsanesi
6 Ocak 2012
12,775
1
İstanbul
ve aleyküm selam..
-öncelikle kardeşim yardım içerikli konular yardım merkezine acki daha cok yardım alabilesin
-ve konu başlığını yardım istediğin konuya göre belirle( yani konu başlıgını düzelt ;) )
-çeviri programı olarak babylon en iyi metin ceviri yazılımıdır bunuda program bölümümüzde bulabilirsin
- İHBAR/ konu taşınıcak..

legioner08

Yeni üye
14 Ağu 2011
14
0
-SiPaHi- , Faost150 , Solo-Türk Hocam ilginiz için teşekkür ederim kusura bakmayın yardım merkezine açmam gerekiyormuş konuyu gerçekten özür dilerim. Faost150 hocam Yardım merkezine de girdim fakat indirme linkini bulamadım :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.