Hiç bişey Bilmiyorum Nereden Başlamalıyım

Black Flames

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
260
0
brute force ve arama motoru

Kardeşim post kasmak için uğraşma lütfen adam genel olarak nereden başlayayım diyor siz tabi hemen brute.

Arkadaşlar bazı temel şeyler hariç size göre hiç birşey bilmiyorum nasıl nereden başlamalıyım ?

Kardeşim öncelikle webhack de sql açığı ile başla brute force çok tavsiye edilen bir yöntem değil çünkü siteleri koyuyorsun programa kendi bulursa sana söylüyor beleşcilik gibi bir şey herneyse webhackde dediğim gibi sql açığını öğren ilk web server güvenliği bölümünün altını üstüne getir sabit konulara çok iyi bak programlama dili öğrenmelisin hangisi olduğuna sen karar ver ama forumda bu konu hakkında çok konu açıldı onları okuyabilirsin şimdi bu dediklerimi yap sonrası zaten gelecektir.

BU ARADA KONU YERİ YANLIŞ KARDEŞİM BİRDAHAKİNE YARDIM MERKEZİNE AÇMALISIN BÖYLE KONULARI. :)

EVGENIA

Katılımcı Üye
22 Nis 2016
316
0
Burada yazılım dillerini yazanları görüyorum ve onlara sadece gülümsemek istiyorum yahu kendi yazdığınız adama öğren dediğiniz dilleri kendiniz biliyormusunuz ki adama da öğren diyorsunuz? Yazılım dili öğrenmek kolay değildir ha ezberlenilen 15-20 satır koddan ibaret sanıyorlar bi yazılım dilini, söylemesi ne kadarda kolay değilmi python öğren c# öğren java öğren... Bu işin üniversitesini okuyanlar daha çözemiyorlar siz amatör uğraşarak çözeceğinizi hiç sanmıyorum bak çözersin çözmezsin değil ama işin eğitimini alan adam 2-3 yılda çözerken TAM OLARAK, sen internetten öğrendiğin verilerle 5-6 seneyi bulur ve arada illa ki boşluklar olur o yüzden değerli kardeşim sana benden tavsiyedir ne bilmediğini sende bilmiyorsun değil mi? o yüzden foruma gir her gün bütün bölümleri dolaş her gün ama... her gördüğün yararlı makaleyi oku anlamaya çalış araştır bu iş ancak böyle olur oradan başla buradan başlayla olmaz her alanda ilerlersin hem kendini web hackle sınırlamazsın grafik öğrenirsin yazılım öğrenirsin web hacking öğrenirsin web sitesi açmayı yönetmeyi öğrenirsin öğrendiklerinle kendi işini kendin halledersin grafik bilirsen sitenin tüm grafiğini tek başına yaparsın yazılımını bilirsen kendine özgü bir script yazabilirsin web hackingde bilirsen sisteminde ki tüm açıklıkları kapatırsın ve sonunda kimseye İHTİYACI OLMAYAN BİR İNSAN olursun.

Son düzenleme:

AMC

Katılımcı Üye
15 May 2016
396
0
Burada yazılım dillerini yazanları görüyorum ve onlara sadece gülümsemek istiyorum yahu kendi yazdığınız adama öğren dediğiniz dilleri kendiniz biliyormusunuz ki adama da öğren diyorsunuz? Yazılım dili öğrenmek kolay değildir ha ezberlenilen 15-20 satır koddan ibaret sanıyorlar bi yazılım dilini, söylemesi ne kadarda kolay değilmi python öğren c# öğren java öğren... Bu işin üniversitesini okuyanlar daha çözemiyorlar siz amatör uğraşarak çözeceğinizi hiç sanmıyorum bak çözersin çözmezsin değil ama işin eğitimini alan adam 2-3 yılda çözerken TAM OLARAK, sen internetten öğrendiğin verilerle 5-6 seneyi bulur ve arada illa ki boşluklar olur o yüzden değerli kardeşim sana benden tavsiyedir ne bilmediğini sende bilmiyorsun değil mi? o yüzden foruma gir her gün bütün bölümleri dolaş her gün ama... her gördüğün yararlı makaleyi oku anlamaya çalış araştır bu iş ancak böyle olur oradan başla buradan başlayla olmaz her alanda ilerlersin hem kendini web hackle sınırlamazsın grafik öğrenirsin yazılım öğrenirsin web hacking öğrenirsin web sitesi açmayı yönetmeyi öğrenirsin öğrendiklerinle kendi işini kendin halledersin grafik bilirsen sitenin tüm grafiğini tek başına yaparsın yazılımını bilirsen kendine özgü bir script yazabilirsin web hackingde bilirsen sisteminde ki tüm açıklıkları kapatırsın ve sonunda kimseye İHTİYACI OLMAYAN BİR İNSAN olursun.
Son zamanlarda okudugum en iyi mesaj teşekkürler dostum :)

Black Viking

Kıdemli Üye
13 Şub 2016
2,005
1
[vkng@vkng~]

Eline Saglik Cok Guzel Bir Cevap vermissin. Sadece Bir seye yonelik calismamaliyiz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.