Hiç iz bırakmadan nasıl hack yaparız

Analjezik

Üye
13 Tem 2021
70
12
24
Tamamen anonim bir şekilde ne yaptıysam yapayim hiç iz olmayacak hatta sisteme girdiğimde haberdar bile olmayacak hack nasıl yapılır

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
323
Şimdi o işler pek öyle olmuyor usta, her internet ağı kullanıcısının birer IP adresleri bulunmakta ve IP adresi olmadan bir siteye erişim sağlaman imkansız. Ha eğer ben VPN kullanıyorum diyorsan da, VPN servislerinin log sistemleri yani kayıt sistemleri bulunmakta ve bu açık açık gösterilen bir şey değil veriler paketli bir şekilde kaydedilir buda ne demek oluyor? VPN kullansan da aslında tamamen gizlenmiyorsun, seni görüpte gizleyen bir kişi var ortada, olası ciddi bir dava da ne olur onu ben bilemem. İyi forumlar.

14 Tem 2021
21
8
24
tamamen anonim olman imkansız ama bu seviyeyi %80 civarına çıkarabilirsin nasılmı?

1 => tor browser kullan "pek çok taraycıdan yavaş olmasına ramen tor gerçekten diğer vpn lerden seni daha iyi gizler"

2 => bir hesap açarken kendi e posta adresin yerine online mail araçlarını kullan ve her mail adresini farklı yap

3 => farklı bir ağa bağlan örneğin lokanta

4 !!!! _>> NE OLURSA OLSUN, HANGİ UYGULAMAYI KULANIRSAN KULLAN HİÇ BİR ŞEKİLDE "TAM ANONİM" OLAMSSIN...

ama bu seviyeyi atırabilirsin
kendine iyi bak iyi geceler

Criminal Laoin

Uzman üye
26 Mar 2021
1,046
833
Луна
Tamamen anonim bir şekilde ne yaptıysam yapayim hiç iz olmayacak hatta sisteme girdiğimde haberdar bile olmayacak hack nasıl yapılır
Merhaba değerli üye
100% anonimlik diye birşey malesef mümkün değildir bunları yaparak tam olmasada anonim olabilirsiniz

1) VPN kullanın

2) Tor Browser kullanın

3) Sanal makine kullanın

4) Proxy sunucu kullanın

5) Güvenli Mesajlaşma Uygulaması kullanın

6) Güvenli mail kullanın

7) DuckDuckgo kullanın

İyi forumlar :)

By muradQ

Üye
3 Eki 2019
154
111
canada
Merhaba kardeşim eğer görünmez olmak istiyorsan ilk yapman gereken vpn aracı kullanman sonra sanal ağ ve sanal makine kullanabilirsin bunları temin ettikten sonra gelelim en önemli noktaya öncelikle ne yaparsan yap tam olarak görünmez olamazsin çünkü her pc bir kimliği ip var internette dolasabilmen için bunlar gerekli.mesela bir siteye girip araştırma yapsanda ip adresiniz karşı tarafa geçer ve sizi bulmalari uzun sürmez oyuzden hack faaliyetini yürütürken kendi pcmizden değil daha önce trojen veya uzak bilgisayara erişim sağlayan programla hackledigimiz aktif bilgisayara üstte yazdığımız önlemleri alarak karşı pcden gerçekleştirmek bu sayede giriş yapıp sitede araştırma yaptığında ip asresin gözükmez kullandığın kişinin uzak bağlantı sagladigin kişinin ip gider bu şekilde yakalanma riskin daha düşük.

Dediğim gibi yaparsan daha garanti olur

Egec

Üye
19 May 2021
236
67
Şuanki şartlarda imkansız. En iyi VPN bile arkanızda iz bırakır. Fark edilmemek size kalmış. Kurbanın verilerini çekmek haberdar olmasını engeller. Ama gidip trollerseniz ddos atarsanız farkında olacaktır.

Analjezik

Üye
13 Tem 2021
70
12
24
Şimdi o işler pek öyle olmuyor usta, her internet ağı kullanıcısının birer IP adresleri bulunmakta ve IP adresi olmadan bir siteye erişim sağlaman imkansız. Ha eğer ben VPN kullanıyorum diyorsan da, VPN servislerinin log sistemleri yani kayıt sistemleri bulunmakta ve bu açık açık gösterilen bir şey değil veriler paketli bir şekilde kaydedilir buda ne demek oluyor? VPN kullansan da aslında tamamen gizlenmiyorsun, seni görüpte gizleyen bir kişi var ortada, olası ciddi bir dava da ne olur onu ben bilemem. İyi forumlar.
Ama kendi VPN servisimizi kurabiliyoruz diye biliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.