HİÇ kİmse bÖyle nİck gÖrmedİ !

SaMuRai

Emektar
8 Eyl 2008
11,571
30
(nowhere) in
ne oLmuş adam oLamadıysak ; hayaLLerimizi satmadık ya !

bana eLveda diyenLer ; yüzümdeki o s*kLemez ifadeyi göremediLer.

anLamı yok doğan her güne Lanet ; bu çocuk sensiz yapamadı affet.

O gün yıkıLan hayaLLer bu gün ayağa kaLmıyor ;
bu dünyada LeyLek yok anne herkes akbabayı oynuyor.

Gidişin Bana koymaz ben kaLbime gömdüm
gidişim sana koysun bana çok şeyi gömdün..

Merhaba bakkaL amca bana 2 paket umut ve yağsız yerinden 100 gram mutluluk gerekli hayat mı benim ki?

Tek isteğim Şu aN etrafımdan arınayım ; en iyi arkadaş bulduğum yer maLesef hayvan Barınağı . .

Beni Düşünürken 2'Lemde KaLıyosan 2'Le O Zaman TatLım

Bizde Keyfine Düşkün SosyaL ÇocukLar OLabiLirdik ; HayatLa Erken Seviştik Herşet Üstümüze KaLdı ...

Boş HayaLLer Peşindesin Koşmaktan Bıkmadınmı ? ~~ UmutLarım Sana S*ktir Git Dedi HaLa Ayıkmadınmı ?

Salakta YAşıyorum Hayatı ; Ama Unutmuyorum YapıLan YanLışLarı
wink.gif

ßana Hava Atacam Diye Kendini Kasma ! ; DamarLarındaki Kanın ßiLe ßana Hasta
wink.gif

Ya GeLDiğin Gibi oL.. Ya Da GeLDiğin Gibi KayBoL..!
αпLαмι yоk dоğαп her güпe Lαпeт Bu Çocuk Seпsiz yαpαмαdı αffeт ~

insanLar beynime yükLenir aşırı ; farkındayım kendi dünyaMdan biLe atıLdım dışarı . . .

sevgin çöLde damLa su susuzluğum bana helal ALIN TERİMLE sevdim ben seni o yüzden bilmem HARAM !

mutLuLuk benide aL içine para vericem çuvaLLa
smile.gif

Orda sabah oLurken,burda güneş batıyor...Afrikada oLsanda,bu kaLp seni seviyor..!!

Tanrı'nın kibrit çöpünden yaptığı aşk-ı yaktıLar Ben Bir kardan adam yaptım onLar güneşLe vurduLar . .

Üzülme güzel kız..Hep sen yine iyi kal. Nefretmi sevgi mi bilemem.Sustum kendine iyi bak.. Baskalarına GÜVENME,istediklerini alır ÇAKALLAR. Sana baska söz bulamıyorum. Diyebilecegim bi "hoscakal" var...

Ben ağlasam gözyaşlarımı tutabilir misin sen elinle? Sen sesleri görebilir misin solüsyon bir asitle Ben bu dünyaya dönmeyeceğim artık bıktım sizinle ....... tam 3 yıldır Christoph Colomb gibi keşifte ,) (noktalı yere isminizi yazın gerçekten güzel )

Eriyorum bir mum gibi senin karanlıklarında yürüyorum kalbinin bomboş olan sokaklarında

Yorgundu Gözkapaklarım, Aslında Uykusuzluğum Yokluğuna Oysa Kalbinin Fabrikasında Çalışmıştım Karın Tokluğuna *

düşLєя üLкєSiηdєкi єη qüzєL düş'üм вєη.. düş pєşiηdєγSєη,düş pєşiмє...
wink.gif

Ben bir gönül dilencisi, hayat kaldırımında Ben bir sokak şairi, mutluluk satırlarında Beni bulmak istediğin o eski yerde değil, Bırakıpta gittiğin hayatın arşivlerinde ara

MelanKollia

Katılımcı Üye
28 Eyl 2012
384
0
Tek isteğim Şu aN etrafımdan arınayım ; en iyi arkadaş bulduğum yer maLesef hayvan Barınağı . . Sokrat St :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.