Hideip 3.21Full

pit10_mikado

Katılımcı Üye
26 Eyl 2006
651
3
biyerlerden
hide-ip-box.gif

Hide IP Platinum ile kişisel gizliliğinizi saklamak kolay ve basit. Hide IP Platinum* sizin için kullanışlı proxy sunucusu bulur. Dolayısıyla artık herhangi güvenlik endişesi yaşamanıza gerek kalmaz.
Özellikler :
Sıklıkla IP adresinizi gizliliğinizin artması için değiştirir.
Bilgisayar korsanlarının (hacker) saldırılarından korunmanız için IP adresinizi saklar ve bilgisayarınıza herhangi bir zarar gelmesini önler.
Web tabanlı e-posta servisinden* e-posta yollamanız durumunda kimliğiniz anonim olarak gösterilir.
Gerçek IP adresinizi göstermeksizin forum* ziyaretçi defteri gibi uygulamalara mesaj atmanızı sağlamaktadır.
Yenilikler :
Ayarlar ile hakkında pencereleri birleştirildi.
Test motoru yeniden yazıldı.
Çevirmen bilgisi eklendi.
Kısayollarla çıkan hata ileti çiftlerindeki sorun çözüldü.

Download Link :
http://rapidshare.de/files/36714019/hideip3.2.exe.html
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.