HiDownload Pro v7.28

_EReNCaN65

Kadim Üye
19 Eyl 2008
6,402
0
VAN
14mt2ki.jpg

Yüksek hızda dosya indirmenize olanak sağlayan oldukça başarılı bir indirme yöneticisidir. Yazılım sayesinde diğer rakipleri gibi dosya indirimi sağlarsınız ancak diğer rakiplerine göre biraz daha hızlı bir şekilde dosya indirimi sağlayabilirsiniz, bu hıza kim hayır diyebilir ki? İşte bu hız için yazılım size bir fırsat sunuyor işte piyasadaki son sürümü ile HiDownload Pro karşınızda...

Yazılım sayesinde dosya formatlarını tanımayacaksınız, çünkü yazılım nerdeyse bütün dosya formatlarını desteklemektedir ve de birçok dosyayı boyutlarına bile bakmadan hızlı bir şekilde indirebileceksiniz. Yazılım o kadar hızlı ki en büyük boyutlu dosyaları bile en iyi şekilde en kısa sürede yani en hızlı şekilde sisteminize indirmektedir. Yazılım sadece normal dosyaları indirmenize yardımcı olmaz, yazılım video gibi dosyaları da bulunduğu adresten kolaylıkla sisteme kaydedebilir.

Yazılım sayesinde birçok popüler dosya grubunu da indirebilirsiniz, bunlar; Windows Media™, Real Audio™ ve Real Video™, QuickTime™, Flash Video (FLV) gibi dosya gruplarıdır. Online olarak yazılımla YouTube, PutFile, Google Video ve Video arama siteleri, Live Internet TV ve Radio, Streaming Webcam gibi sitelerden dosya indirebilirsiniz. Ayrıca yazılım Internet Explorer, Mozilla Firefox, Mozilla, Netscape, Opera gibi web tarayıcılarını da destekler.

Genel Özellikleri:
- Bütün popüler dosya gruplarını destekleme
- Hızlı yükleme ve indirilebilecek minimum zamanı otomatik ayarlama
- HTTP,FTP,MMS/MMST/MMSU,RTSP,PNM protokollerini destekleme
- Rapidshare, megaupload ve benzeri sitelerden indirme yapabilme
- Video ve ses dosyalarını kolayca yükleme

md2hbm.png

http://rapidshare.com/files/21553864...re_v4.0.12.rar
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.