Hidra - Gibi Klip by Ultimir !

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
[COLOR="Yellow[CENTER]Herkese tekrardan selamlar, dün teaser'ını paylaştığım klibin bugün tamamını sizlerle paylaşıcam.
Klip benim yapımımdır. İyi seyirler.
(Telif yeme ihtimaline karşı drive linki gün içinde eklencektir.
Drive linki eklenmiştir: [SIZE="4 [URL="https://tik.lat/ehGxD"] Tıkla[/URL][/SIZE])

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=FrKWJgGuoSw&feature=youtu.be

Son düzenleme:

Vasmin

Uzman üye
19 Şub 2016
1,029
4
Hocam çok beğendim tek ufak bir sorun şu yazı fontu ve belirgin olmaması . Solgun resimler var misal şarap resmi , bu resimin yanında font oldukça sönük kalmış , onun dışında çok beğendim . iyi forumlar

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul
Hocam çok beğendim tek ufak bir sorun şu yazı fontu ve belirgin olmaması . Solgun resimler var misal şarap resmi , bu resimin yanında font oldukça sönük kalmış , onun dışında çok beğendim . iyi forumlar

Tesekkur ederim dikkate alicam onerini dostum :)

Tebrik ederim kardeşim gerçekten güzel olmuş fakat bazı fotoğraflar pek net değil.

Tesekkur ederim dostum, bir sonraki calismamda daha dikkatli olurum :)

Tum yorum yazanlara tesekkur ederim, olabildigince ozgun calismaya calistim yine benzemis sanirsam bazi videolara.. Cok tesekkur ederim yorumlariniz icin :)

xavier eckert

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
16 Tem 2016
1,641
295
Audio spectrum yapsaydın güzel olurdu ultimircim. Ellerine sağlık yinede çok güzel olmuş

Ultimir

Uzman üye
17 Nis 2012
1,312
1
İstanbul

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.