Hikayeyi Devam Ettir

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Çantasındaki bilgisayarı görür ve çalıştırmaya çalışır
Tom bilgisayarın içinde önemli bilgilerin olduğundan emindi. Bilgisayarı çalıştırmaya çalıştığı esnada:
Steve: Durun efendim
Tom: sorun nedir steve
Steve: Bilgisayar belli koşullar altında kendini imha etmeye ayarlanmış olabilir, onu çalıştırmaya çalışmak tehlikeli olacaktır. Veriler silinebilir ve ulaşılmaz hale gelir.
Tom: İyi o halde merkeze gidelim.

Ve yol alırlar.

Phobos'

Uzman üye
22 Nis 2022
1,744
1,365
Ölmesinin sebebi THT Instagram hesabı "siberatay"ı takip etmemesidir.

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,619
905
ZYZZ
Aynen amaç devam ettirmek bitirmek değil, kurallar açık.
Tom bilgisayarın içinde önemli bilgilerin olduğundan emindi. Bilgisayarı çalıştırmaya çalıştığı esnada:
Steve: Bilgisayar belli koşullar altında kendini imha etmeye ayarlanmış olabilir, onu çalıştırmaya çalışmak tehlikeli olacaktır. Veriler silinebilir ve ulaşılmaz hale gelir.

Ve yol alırlar.

( Bence burdan akar devamke )

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife

Ve yol alırlar.

( Bence burdan akar devamke )
Merkezde bilgisayarda herhangi bir sorun olmadığı gözükür. Bilgisayarı açmaya karar verdiler fakat şifre vardı.

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,385
2,578
Mesajları alıntıla yapmak yerine, mesaj altına yazarsanız sevinirim. İyi eğlenceler.

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
169
Bilgisayarı kapat aç yapar sorunu çözmüş olur
Daha sonra bilgisayarında herhangi bir virüs olup olmadığını kontrol ettikten sonra derin iç çeker ve rahatlar. Etrafına temkinli gözleriyle bakarak kahvesinden bir yudum alır. Tekrardan maile dönüş yapar ve mailin kimden geldiğini araştırmaya başlar o sırada şüpheli bir durumla karşılaşır. Mike bu durumu bildirmek üzere koşarak ekip liderine şu cümlelerle cevap verir;

Howert

Katılımcı Üye
15 Mar 2022
570
216
root@Howert
Daha sonra bilgisayarında herhangi bir virüs olup olmadığını kontrol ettikten sonra derin iç çeker ve rahatlar. Etrafına temkinli gözleriyle bakarak kahvesinden bir yudum alır. Tekrardan maile dönüş yapar ve mailin kimden geldiğini araştırmaya başlar o sırada şüpheli bir durumla karşılaşır. Mike bu durumu bildirmek üzere koşarak ekip liderine şu cümlelerle cevap verir;
"Bu mail adresi hackerin mail adresine çok benziyor." Derken yanlışlıkla maildeki linke tıklayıp bir dosya indirir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.