Hikayeyi Devam Ettir

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Son hatırladığı şey kafasının yanından geçip kulağına denk gelen merminin soğuk ve nemli havayı yırtan ıslığıydı. Şuanda hastane odasında pek de yumuşak sayılmayacak yatağında uzanıyordu. Kendisinin buraya nasıl geldiğini merak ediyordu.

Son düzenleme:

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
3
70
kolundaki serum bandını çıkarıp attı ve odasından çıktı kapıyı açtığı gibi gördüğü kişi..

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,378
118
2,571
Eski sevgilisiydi. Biraz baktıktan sonra tepki vermeden hastaneden çıkmaya karar verdi. Fakat kapıda izin vermeyen biri vardı...

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
3
70
en yakın arkadaşı samet kapıdan çıkmasına izin vermedi sametle ufak bi diyalogtan sonra konu şuraya vardı ben buraya nasıl geldim? ve samet endişeli bir suratla ağzından birşeyler mırıldandı......

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
1
169
Sonrasında Samet'e omuzu ile iterek kapıdan dışarıya doğru yöneldi ve dışarı çıktı. Dışarıda yağmur başlamıştı yolun kenarından her an dünyaya okkalı sövecek haldeki bir tavırla yürümeye başladı... Ve karşısına aniden eski sevgilisi Buket çıktı

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
3
70
Sonrasında Samet'e omuzu ile iterek kapıdan dışarıya doğru yöneldi ve dışarı çıktı. Dışarıda yağmur başlamıştı yolun kenarından her an dünyaya okkalı sövecek haldeki bir tavırla yürümeye başladı... Ve karşısına aniden eski sevgilisi Buket çıktı
buket gitmemesi gerektiğine kararlıydı kalmalıydı ve tedavisine devam etmeliydi fakat bunu umursamadı hastaneden çıktı hava yağmurlu ve ıslaktı üstündeki kıyafetler bu hava koşuluna uygun değildi nereye gidecekti....

Virtual Gelin

Uzman üye
24 Ağu 2017
1,554
1
169
Sonrasında
En iyisi hastanede kalmaktı, personelden yiyecek bir şeyler isteyip karnını doyurabilirdi ve sıcak bir yerde kalmış olurdu. Öyle de yaptı.
Sonrasındaki hastanedeki personel ile sohbet etmeye başladı. Personelin ismi Burak'tı kendisi aynı zamanda eski askerdi. Burak'a şu cümleleri söyledi;

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
Sekreter, korkudan donmuş bir şekilde kendisine bakarak çığlığı koydu.
Hastanede alarm çalmaya başladı. Herkes kendisinden kaçıyordu. Az önce sohbet ettiği personel ortalıktan kaybolmuştu. Sekretere ne olduğunu sormaya gitmeyi denediği gibi arkasından,
"Ellerini havaya kaldır! O kadar kelepçeyi nasıl çözdün be adam?"
Arkasını döndüğünde 3 tane jandarmanın kendisine doğru tüfeklerini doğrulttuğunu gördü. Kaçmak gibi bir şansı yoktu. Kaçmak gibi bir niyeti de yoktu zaten. Ellerini havaya kaldırdı. Jandarmanın ikisi kollarına girip diğeri de arkadan kendilerini takip ederek kendisini mahkum odasına götürdüler.

C-137

Katılımcı Üye
6 May 2022
286
3
70
Niye olmuştu bütün bunlar misilleme miydi yoksa kaderin oyunu mu küçük odada volta atıp duruyor adeta bu 4 duvar arasında hayatını gözden geçiriyordu ne oldu ben suçlu muyum diye düşünüyordu düşünürken aklına geldi...

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
"Ne yaptım ben?"
Kaçtığından pişman olmuştu. Suçu olmadığı halde şuanda mahkum kaçağı sıfatıyla tüm şehirde aranıyordu. Bir anlık sinir, böyle kötü sonuçlara vesile olmuştu. Suçsuz olmasına rağmen kendisine katil denmesine öyle sinirlenmişti ki, nasıl kaçtığını bile hatırlamıyordu zaten. Şimdi ne yapacaktı? Hiçbir fikri yoktu. Teslim olsa, bir daha asla temiz havayı soluyamayacaktı. Hastanenin arka bahçesindeki çalılıkların arasında saklanırken ne yapacağını düşünmeye koyuldu.

TURKHACKER2009

Kıdemli Üye
20 Eyl 2021
2,540
3
692
24
"Ne yaptım ben?"
Kaçtığından pişman olmuştu. Suçu olmadığı halde şuanda mahkum kaçağı sıfatıyla tüm şehirde aranıyordu. Bir anlık sinir, böyle kötü sonuçlara vesile olmuştu. Suçsuz olmasına rağmen kendisine katil denmesine öyle sinirlenmişti ki, nasıl kaçtığını bile hatırlamıyordu zaten. Şimdi ne yapacaktı? Hiçbir fikri yoktu. Teslim olsa, bir daha asla temiz havayı soluyamayacaktı. Hastanenin arka bahçesindeki çalılıkların arasında saklanırken ne yapacağını düşünmeye koyuldu.
Polislerin yanına gitti ve suçsuz olduğu için suçsuz olduğunu kanıtlayacaktı

Alih78

Katılımcı Üye
26 May 2022
266
1
243
"Haydi, git. Sen ve ben asla karşılaşmadık tamam mı? Senin suçsuz olduğunu biliyorum, gidebilirsin."

Köhne arka bahçenin sessizliğini bozan bu ses sabahleyin muhabbet ettiği personelin sesiydi. İrkilerek arkasına baktı. Niye böyle dediğini anlamamıştı. Niye kaçmalıydı? Kendisi en başından suçsuzdu zaten. Ve bunu adalete de kanıtlayacaktı. Eğer kaçacak olursa suçsuz yere hüküm giyecekti.
"Niye gideyim ki? Suçlu değilim, kimseyi de öldürmedim. Sadece ortada yanlış bir anlaşılma var."

Son düzenleme:

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,378
118
2,571
Ortada bir yanlış anlaşılma olduğu farkedilince oradan sessizce uzaklaştı...

AseNa’

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
504
9
1,213
Yürüyordu. Ama, hiç beklenmedik bir anda birini gördü ve koşarak yanına gitti.

noktalıvirgül

Deneyimli Moderatör
17 Kas 2020
924
2
513
Gördüğü bu kişi, bir zamanlar boğulmak üzereyken hayatını kurtardığı arkadaşıydı. Kendisine yardım edeceğini umarak olanları anlattı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.