Hile algılama tespiti ( Windows 7 Ultimate 32 Bit )

Zero Tolerance

Uzman üye
10 Tem 2009
1,063
0
Karanlık Yerden
Merhaba arkadaşlar ben bi oyunda hile denedim fakat olmadı sıkıntımı anlatayım öncelikle injectör açıldığı anda launcher kapanıyor oyunumun adı İnfectZ injectör ile inject etmem gerekiyor fakat launcher kapanıyor ardından index geliyor
10756611_319809934872006_733394018_o.jpg

Bilgisayarınızda bulunan Hilesi

Bir hile bilgisayarınızda tespit edildi ve oyun yakın oldu. Daha fazla bilgi için oyun klasöründe günlüğüne bakın.

Hata kodu: 09052D

İşletim sistemim win 7 32 bit arkadaşımın da aynı işletim sistemi bulunmakta injectörü açtıgında böyle bi sorunla karşılaşmıyor benım bilgisayarımdamı sorun var format atsam geçer mi oyun hackshield sistemini kullanıyor hackshieldi kandırarak tespit etmemesini sağlayabilirmiyiz ?
jYERqJ.png

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.