Hile dosyası virüstotal sonuçları

KuuLMeN

Üye
4 Haz 2015
188
0
[COLOR="LimeMerhaba arkadaşlar size şöyle bi sorum olacaktı: Az önce dreamfancy den oyun hilesi indirmeyi düşündüm ama genelde böyle dosyalar virüslü olacağından sizlerle virüstotal sonuçlarını paylaşmak istedim.[/COLOR]

[URL="https://tik.lat/UsiwS"] [COLOR="Red

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Merhaba

Sandboxie programı kurarakta açabilirsiniz virüslü dosyaları kendi bünyesinde açtığı için pc ye zarar vermiyor

kurduktan sonra sağ tıklayıp sandboxie ile çalıştır der iseniz virüs bulaşmadan açmış olursunuz

KuuLMeN

Üye
4 Haz 2015
188
0
Merhaba

Sandboxie programı kurarakta açabilirsiniz virüslü dosyaları kendi bünyesinde açtığı için pc ye zarar vermiyor

kurduktan sonra sağ tıklayıp sandboxie ile çalıştır der iseniz virüs bulaşmadan açmış olursunuz

Hocam öncelikle anlattığınız 'sandboxie' olayını hiç bilmiyorum ama oyun hilesi mantığında çalışır mı onu da öğrenmek gerek. Mesela biz bu dosyaları rardan çıkarttığımız an virüs aktif hale gelmez mi? Mesela indirdiğim hilede 5 tane dosya olsun bunlardan sadece 1 tanesi exe dosyası ben bunu çalıştırırken 'sandboxie' olayını kullanayım ama diğer dosyalar zararlı etken olabilir mi?

Eğer anlattığımdan kafanızda bi şekil oluşturamadıysanız sizi Şuradaki linkten hilenin sitesine yönlendirebilirim. Orada hilenin kurulumu vs. her şeyi mevcut.Beni 'sandboxie' muhabbetini kullanıp kullanamayacağım hakkında bilgilendirebilirsiniz.

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
Hocam öncelikle anlattığınız 'sandboxie' olayını hiç bilmiyorum ama oyun hilesi mantığında çalışır mı onu da öğrenmek gerek. Mesela biz bu dosyaları rardan çıkarttığımız an virüs aktif hale gelmez mi? Mesela indirdiğim hilede 5 tane dosya olsun bunlardan sadece 1 tanesi exe dosyası ben bunu çalıştırırken 'sandboxie' olayını kullanayım ama diğer dosyalar zararlı etken olabilir mi?

Eğer anlattığımdan kafanızda bi şekil oluşturamadıysanız sizi Şuradaki linkten hilenin sitesine yönlendirebilirim. Orada hilenin kurulumu vs. her şeyi mevcut.Beni 'sandboxie' muhabbetini kullanıp kullanamayacağım hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Virüs pc ye indirince aktif olmaz..Tıklayıp açmadığın sürece bir sorun olmaz..
Sandboxie ile bütün programları çalıştırabilirsin bu program zaten bunun için yapılmıştır..
Gönül rahatlığıyla açabilirsin bende zamanında trojanları bu program ile açıyodum bi sorun olmuyordu.

KuuLMeN

Üye
4 Haz 2015
188
0
Virüs pc ye indirince aktif olmaz..Tıklayıp açmadığın sürece bir sorun olmaz..
Sandboxie ile bütün programları çalıştırabilirsin bu program zaten bunun için yapılmıştır..
Gönül rahatlığıyla açabilirsin bende zamanında trojanları bu program ile açıyodum bi sorun olmuyordu.

Dostum virüs değil gerçekten bypass vs. olaylarında virüs olarak algılaması çok normal nerede metin2 hilesi görsen temiz bulamassın emin ol :) Ama yinede sandboxie kullan.

Y.Ü.K

Hepinize çok teşekkür ettim yardımcı olduğunuz için iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.