Hile kodlamak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sugilord

Yeni üye
21 Haz 2019
7
0
Arkadaşlar biliyorum öyle kolay bir şey olmadığını herkesin o kadar kolay değil yazmasına gerek yok
ayrıca c++ eğitimleri alıyorum hile kodlamak için öncedene c# bilgim vardı şimdide c++'a yoğunlaşıyorum
bana atabilceğiniz hile kodlama konusunda kaynak varmı biliyorum bu forumda çok gfazla kaynak var
ama bu forumda yeni olduğum için onları görmedim siz link atarsanız sevinirim forumda konuları var demek
yerine şimdiden bana link atan herkese teşkkürler

ve ayrıca oyunları hileli oynamak için kodlama yapmak istemiyorum zaten hileli oynayan birisi değilim
ama kodlamak bana çok ilgi çekici geliyor yani yazdığım kodları paylaşmak istiyorum

şu anlık bildiğim kavramlar
Pointer / offsets
MemoryRead ve MemoryWrite
Tersine mühendislik
Bunlarda kendimi geliştireceğim siz bunlar hakkında kaynak atarsanız sevnirim

iyi forumlar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Clone9000

Üye
30 Eyl 2017
193
0
Moskova
Aslında bende şöyle bi hilemin olmasını istemiştim baya da iyi kodlama bilen hocam ile de konuşmuştuk
Örnek sen pubg veya csgo oyununda adamı vac ban yiyecek şekilde vurduğun zaman o hile sisteme senin yaptığın hareketi vac sistemine düzgün şekilde gönderse çok iyi olur
Hocam baya anlatı güçlü bir ağ bağlantısı olması lazım ve sürekli senin yaptıklarını değiştirerek atması lazım bu da baya bi zor :)

sugilord

Yeni üye
21 Haz 2019
7
0
Hocam zor olduğunu bende biliyorum ama bu hileleri yapanlarda insan turklerin geliştirdiği hileler var sence zor diyip başlamazsak ne başarabiliriz

Ve yaptığın yoruma göre anladimki baya bilgisizsin lütfen bilmiyorsanız yorum yapmayın

yaptığım bir yoruma göre karekterimi tanımlayıp bana itici diyorsun ve bana kendimi düzeltmem gerektiğini söylüyorsun
eğer benşm yaptığım bir yoruma göre karakterimi tanımlıyorsan bence sen kendini düzelt anladınmı :)

aradığım yorum teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

SweetyTR

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
301
6
-
Hocam zor olduğunu bende biliyorum ama bu hileleri yapanlarda insan turklerin geliştirdiği hileler var sence zor diyip başlamazsak ne başarabiliriz

Ve yaptığın yoruma göre anladimki baya bilgisizsin lütfen bilmiyorsanız yorum yapmayın

ne bu iticilik böyle Adam sana düzgün birşekilde birşey anlatmaya çalışmış. sende itici şekilde yanıt vermişsin sen bu konuşma tarzını değiştir ilk ve araştır burda konu açmak yerine araştır forumda var diyorsun yeniyim bilmiyorsun diyorsun ozaman arayarak bul

Teodoro

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,498
0
Dergi Timi
Hile kodlamak zor iştir, ilk önce o oyunun kodlandığı dili güzelce bilmelisiniz daha sonra tasarım konusunda yetenekli olmalısınız. Kodları değiştirerek yapabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.