hile kodlayıp yönetime girme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Hile kodlayıp Yönetici Olmak HK. ?

Ben c++ olsun vb.net olsun hile kodluyorum. Eğer coder yapacaksa yonetıcıler wolfteamda Karakter hack ( 240 Canlı ) Ve envanter hack yapcam

Buda birkaç icraat ! :
NmDahmeT - Google'da Ara

Hackimizin Videoları ;

11- Kükreyen Zeki Kurt [ENVANTER HACK - KURT HACK - MODE HACK] M1qRoPH ( NmDahmeT ) Wolfset ( Bilal ) - YouTube
2- Wolfset C2 ELite | Karakter Hack - YouTube
3- M1qRoPH (NmDahmeT ) Özel Karakter Hack [WUS] Mini Vip Hack - YouTube
4- M1qRoPH ( NmDahmeT ) Özel Karakter Hack ! Mini + Free - YouTube
5- Elite Hack M1qRoPH ( NmDahmeT ) İnfinite AMMO Denemeleri ! - YouTube

BU Kadar Video Yeter HA ???
youtube Hesabının Nickinden anlarsınız benim oldugumu İnanmazsanız girip bir videonuza yorum atam (; (; (; (; Bu kadar icraat yeter heralde neyse 1 tane daha :
http://www.turkhackteam.net/oyun-hileleri/840894-wus-hack-v1-0-nmdahmet-aeria.html
Çok eski bir hilem. Mart Ayında. Kendimi fazlasıyla geliştirdim ^^ Yetermi ? Alıcaksanız Çıkarırız Hile .

Son düzenleme:

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Program yapmaya ne var hakops gıbı keylogger falan ? Vıdeolardan ızle ızle yap. Ama ben hılelerı dres ve ofset buluyorum once sonra kendım yazıyorum ?

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
edit fenerist reklam yapma forumda konu aç kendine güveniyosan

Moderatör tarafında düzenlendi:

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Kardeşim :) Yaparız, Yapmasına :mad: da.. Buraya geçtim şuan. Yapacaksanız, yaparım sizin adınıza sağlam hackler yapar satarım site için. Satış yaparak hile sattım çok ben. Site falan açtım buradayım. Picturebox yaparız hıleye en az 2 THT İbaresi koycam ?

hackeralp24

Uzman üye
17 Ağu 2011
1,703
0
TurkHackTeam
Kardeşim :) Yaparız, Yapmasına :mad: da.. Buraya geçtim şuan. Yapacaksanız, yaparım sizin adınıza sağlam hackler yapar satarım site için. Satış yaparak hile sattım çok ben. Site falan açtım buradayım. Picturebox yaparız hıleye en az 2 THT İbaresi koycam ?

dostum sen bi işe girmeden önce önce maaşımı verin sonra çalışayımmı diyorsun ?

sen önce kendini göster rütbe kendiliğinden gelir herşeyi rütbe için yapmayın burada moderatör olsanda normal üye olsanda benim gözümde aynı kişisin ne farkedicek ama bu işlerde gerçekten iyi ol istersen normal üye ol favorim olursun

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Yok kardeşim. Üyeliği hiç sevmiyorum :D :D Her site istek atıyo kimisine gidsiyom kimisine gitmiyorum. Dedim bunlarla takılacağıma neden THT gitmeyeyim ?

SlimeDont

Katılımcı Üye
16 Ara 2012
805
1
Sa coder'ım diye hava atmana gerek yok kardeşim bildiğimiz gövde gösterisi yapıyorsun.
Konularını biraz paylaş zaten alınırsın merak etme sen Yöneticilerimiz ilgilenirler senle.

NmDahmeT

Katılımcı Üye
5 Ocak 2013
711
0
-
Yok hava atmıyorum ben. Ben neysem sizde osunuz :) Olmak istiyorum. Ben neysem osunuz derken hepimiz insanız hepimiz eşitiz hepilniz saolun

*Sanchez*

Katılımcı Üye
17 Eki 2011
691
0
Arkadaş birşey üzerine yeteneğini geliştirmiş ve söylemiş, havayla alakası yok. Arkadaşım sen icraatlerini sergiledikce seni boş bırakmazlar emin ol :) İyi kodlar, iyi forumlar

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,797
117
Antalya
Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz.
Yaz programlarını, bunları yaptım bakın de, emeğinin karşılığı olarak o rütbe sana verilmez ise yanıma gel ;)
Kilit//

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.