✔ Hile Yapımına Giriş / LocalPlayer - StaticAddress [Video Ders]

kelkafa

Yeni üye
22 Şub 2019
3
0
Tekrar merhaba,
yeni, taze, sıcak bir video daha rehberimize tam gaz devam. Bir önceki konu ile alakalı
onu izlemediyseniz şöyle hemen konuya zıplayın
bundan sonraki dersler biraz daha deneyime dayalı olacağı için bunlar kadar sıkıcı olmayacak
ama tabi ki tam anlamıyla anlamak ve uygulamak için bu adımların iyi anlaşılması lazım, bu işle uğraşmaya başlayanların
bu tut lar sayesinde "haaa bu böyleymiş, şu bundan geliyomuş" diyeceklerinden eminim

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=y4zLdt5nG-Q"]https://www.youtube.com/watch?v=y4zLdt5nG-Q[/ame]
sema-png.15941

daha sonraki adımlara geldiğimizde bunlar size çok daha anlamlı gelmeye başlayacaktır, tabiki bir öğretmen değilim bu işten de bir karım yok

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR

ben bu işleri zamanında çok merak etmiştim ve ozamanlar Türkçe kaynak çok azdı, elbette benimde yanlış bilgilerim olabilir ama iyi ki bu site var ve

insanların doğru öğrenmesine yardımcı oluyor.

bu uzun konuşmadan sonra sizlere gelecek derste neler olacağını söyleyeyim başta External olmak üzere, akabinde Internal olacak gibi sıralama takipli düşünüyorum. Zaman buldukça bu konuları da

güncelleyip daha detaylı sunmak istiyorum.. :):D

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,451
630
Bende bu tarz bi rehber arıyordum, çok iyi oldu eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.