Hileler Hk.

22 May 2013
59
0
sayın adminler çağrımız sizedir.Benim gibi burada hile bekleyen binlerce kardeşim var.Sizlerden ricamız yapabiliyor iseniz bizlere facebook oyunları hileleri yapmanızı bekliyoruz(özellikle dragon city).Ha yapmıyormusunuz öğretin abicim hile yapmasını biz yapalım.Ha onudamı yapmıyorsunuz bizi birilerine yönlendirin biz gidip rica edelim.Saygılarımla...

Lyrinx

Katılımcı Üye
29 Tem 2012
791
0
Kardeş bakma sen onlara. Araştır biraz hileleri. Kendi hileni yapmak o kadar kolay değil.Programa dili bilmen gerekiyor ki kendi hile programını yapasın. Biraz daha araştır sen.Burda boş vakit geçirmek isteyen çok var.Her yazıya dalga geçenler vs..

TheKar1zma

Özel Üye
1 Eki 2012
9,317
50
-
Konuyu açan arkadaş sanırım forumda yeni üstüne fazla gitmeyin hiçkimse herşeyi bilerek dünyaya gelmedi...Konu takibimde Rencide edici tartışma çıkartan olursa gerekenler yapılır...

Soruna gelecek olursak bu tür hileleri yapmak için öncelikle programlama dillerini bilmen gerekiyor ondan sonra bu tür hileler vs yapabilirsin...

Programlama ile ilgili gerekli konular forumumuzda mevcut biraz araştırarak sabırla devam edersen yeteneğinde varsa halledersin...

İyi Forumlar

mcpasa63

Katılımcı Üye
14 Nis 2012
768
0
C:\Windows
Dostum Vb++ Vb Program Dillerinin Öğrenerek Yapabilirsin Simdiye Kadar Kimse Forumda Facebook Hilesi Paylasmadı Tabi Benim Şimdiye Kadar Gördüğüm Kadarıylan Ama Yanılıyor'da olabilirim Sen en iyisi Arastır Sonradan Konu Acmanı tavsiye ederim ...:)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.