# Hindistan Devlet Startup Hacked #

P4$A

Anka Emektar
13 Tem 2021
1,488
2,820
23
";-alert(1)-//
Reis gözünü seveyim bu nasıl siteyi hacklemek?
Eleştiriye açık olmanı tavsiye edeceğim çünkü bunu yapıp zone alan adama gülerler. Ben bir hacker değilim ama yani gidipte sitede profil resmi koyup sonrada bunun zonesini alıp şurayı hackledim demek nasıl bir siber saldırı?

O zaman bende gidip instagram profil resmimi değiştirip html uzantısını alayım? Instagramı hacklemiş mi oluyorum!

https://api.startupindia.gov.in/sih...Name=a1467653-3c29-4dec-aa02-8a07a355d6c9.jpg
Al aynı siteyi bende hackledim o zaman :)

Böyle hack olmaz. Kötülemek için söylemiyorum ama burada da insanların aklıyla alay etmenin mantığı yok.

Buraya shell sokarsın buton aracılığı ile yada uploadlarında problem vardır php dosyayı jpg gibi içine shell edersin eyvallah ama böyle olmaz insanları kandırma :)

Bunu dediğim içinde lütfen kötülüyor gibi anlamayın olanı gösteriyorum :)

P4$A

Dediğin doğru sorun yokta benim yüklediğim resim yeri adminin panelinden öyle bir fark var arada

QuatrexDefacer

Anka Team Junior
15 Eki 2022
596
365
Baku
Ellerinize Sağlık.
thor-thor-infinity-war.gif

Durmak Yok Basmaya Devam
Zone

Geliyor gelmekte olan
Eline sağlik

Klaxxon

Katılımcı Üye
5 Şub 2022
774
783
Reis gözünü seveyim bu nasıl siteyi hacklemek?
Eleştiriye açık olmanı tavsiye edeceğim çünkü bunu yapıp zone alan adama gülerler. Ben bir hacker değilim ama yani gidipte sitede profil resmi koyup sonrada bunun zonesini alıp şurayı hackledim demek nasıl bir siber saldırı?

O zaman bende gidip instagram profil resmimi değiştirip html uzantısını alayım? Instagramı hacklemiş mi oluyorum!

https://api.startupindia.gov.in/sih...Name=a1467653-3c29-4dec-aa02-8a07a355d6c9.jpg
Al aynı siteyi bende hackledim o zaman :)

Böyle hack olmaz. Kötülemek için söylemiyorum ama burada da insanların aklıyla alay etmenin mantığı yok.

Buraya shell sokarsın buton aracılığı ile yada uploadlarında problem vardır php dosyayı jpg gibi içine shell edersin eyvallah ama böyle olmaz insanları kandırma :)

Bunu dediğim içinde lütfen kötülüyor gibi anlamayın olanı gösteriyorum :)

P4$A

Tamam ozaman zamanında rusyaya yaptığımız saldırıya bakmanı tavsiye ederim emin ol buna kendi eli index basmamıştır 😉

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.