hips geçmek

TutoriaLs

Üye
12 Şub 2016
240
3
merhaba antivirüslerin hips geçemiyorum 0/35 ama yinede geçemiyorum nereden kaynaklanıyor bu defenderin esedin vs vs nasıl geçebilirim

LeHunter

Üye
21 Eyl 2021
88
24
26
Turkiye
tam olarak hips nedir bilemiyorum ama antivirusle alakali olduugunu varsayarsak crypter ile mesgulsun.
sana durust olayim crypter yapmak zaman kaybi kriptografi bilmeyenler hazir kodlarla crypter yapmaya ugrasiyor galiba yasinda kucuk yerinde olsam kahvemi icip yatarim

TutoriaLs

Üye
12 Şub 2016
240
3
:) IT uzmanıyım buraya kaydım 2016 da bakarsan görürsün ozamanlar ögrenmiştim vb6 ile crypter yapmayı crypter zaten yazabiliyorum evet kriptografı onemli ama .net dilini biliyorsan yazabilirsin yaşım 26 pekte küçük sayılmam heh ne dersin hips optional header kısmından yakalıdıgındığını düşünüyorum eskiden sleep eklerdim sonra theader yapıp iş yükü bindirirdim geçerdim ama şimdi işler değişmiş gibi duruyor bu forumda 16 yıllardında crypter uzman insanlar vardı uzmanız hatırlıyorum hala güncel takip eden vardır diye yazdım kahvemi içerim tabiki

LeHunter

Üye
21 Eyl 2021
88
24
26
Turkiye
:) IT uzmanıyım buraya kaydım 2016 da bakarsan görürsün ozamanlar ögrenmiştim vb6 ile crypter yapmayı crypter zaten yazabiliyorum evet kriptografı onemli ama .net dilini biliyorsan yazabilirsin yaşım 26 pekte küçük sayılmam heh ne dersin hips optional header kısmından yakalıdıgındığını düşünüyorum eskiden sleep eklerdim sonra theader yapıp iş yükü bindirirdim geçerdim ama şimdi işler değişmiş gibi duruyor bu forumda 16 yıllardında crypter uzman insanlar vardı uzmanız hatırlıyorum hala güncel takip eden vardır diye yazdım kahvemi içerim tabiki
hiç uğraşma yeni program yaz crypter işi iyi değil zaman kaybıdır.

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
oooo hemşerim sayılırsın şu bilgilerle.
Hocam scantime gibi oldu şu hipsden ötürü.
Şu forumda bu bilgilere sahip insan kalmadı.
Hocam fudlarken dikkat etmelisin
path extract gibi yöntem & şifreleme kullanıyorsan eset 3 bile öter.
memory dump kullanıyorsan ama asıl server memoryde ham olarak işlem görüyorsa eset 5 ve sonrası kesin öter. Sağlam bi sourcenin stubuyla oynamanı tavsiye ederim

TutoriaLs

Üye
12 Şub 2016
240
3
sleep ekliyorum exeyi call cagrısı yapıyorum buffer ayırıp uyanınca cpu geçince ötmeye başlıyor ne yapıcagımı sasırdım ratı fudlucam ama zamanım yok okadar bugün geçmem lazım :)

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
sleep ekliyorum exeyi call cagrısı yapıyorum buffer ayırıp uyanınca cpu geçince ötmeye başlıyor ne yapıcagımı sasırdım ratı fudlucam ama zamanım yok okadar bugün geçmem lazım :)
üstad exe'n ham olarak çalıştıkca yakalanacaksın.
vb6nın bazı crypter sourceleri yapı olarak hipsi hallediyor. Ha ama şifreleme algoritması veritabanlarına işlendiğinden ötüyor. Derim ki o yapıyı kullanarak stubda şifreleme ve api değişiklikleri ile rütuşlarla memory kısımlarına dokunmadan fudlarsın. 1 günle olacak iş değil hocam

TutoriaLs

Üye
12 Şub 2016
240
3
vb.net kullanıyorum ansycrat mı neydi ismi güzel bisey bunu fudlucam source code github buldum vb6 dediginizi biliyorum harmmy bazıları cok iyi hala iş görür durumda ama vb.net kullanıyorum suan bunda neler yapabiliriz acaba header kısmına etki eden c# ile yazılmıs runpeleri duydum geçiyormus araştırdım da saglam bulamadım byte atasam geçer mi acaba ne diyorsunuz

BoostersX

Üye
17 Eki 2014
183
22
vb.net kullanıyorum ansycrat mı neydi ismi güzel bisey bunu fudlucam source code github buldum vb6 dediginizi biliyorum harmmy bazıları cok iyi hala iş görür durumda ama vb.net kullanıyorum suan bunda neler yapabiliriz acaba header kısmına etki eden c# ile yazılmıs runpeleri duydum geçiyormus araştırdım da saglam bulamadım byte atasam geçer mi acaba ne diyorsunuz
byte atmakla geçmez hocam boş bytelar bişey yapmaz. çünkü ana server, ham servere byte eklediğinizde nasıl ki hâlâ yakalanıyor aynı şey olacaktır. 35/0 elde ediyorsun ya hocam işte onu memory yani evet runpede de çalıştırmalısınız. yani exe(dizine çıkmadığı süreçte de) şifreli scantimedeki gibi çalışmalı. hips geçmek kolay değil. ben veri kaybı yaşadım. Harmmy gibi hakops gibilerinin yolundan gidiyordum hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.