Sosyal Mühendislik Hisse senedi

TEKLEMAKAN

Yeni üye
2 Ocak 2020
35
3
Öncelikle merhabalar. Yanımda 5bin TL yakın param var bir şeyi yatırım yapım paramı iki kıtana çıkarmak istiyorum. İnterent araştırdım HİSSE SENEDİ diye bir şeyi yatırım yapabileceği önerdi ama yine inanamadım. sizce ona yatırım yapsam bir gelir alabilir miyim acaba yada bu parayla bir şey yapabilir mıyım iyi gelir bişey

0x762

Yaşayan Forum Efsanesi
4 Nis 2016
38,343
35
Bir iş arkadaşım 3 hafta once düğün için çektiği kredi (100bin ₺) hisse senedine yatırdı. Peki sonuç ? 1.5 milyon ₺ olarak geri aldı parasını.
Diğer bir iş arkadaşım 10 yıldır hisse senetlerine yatırım yapıyor. Peki sonuç ? Evi ve arabası dışında hiçbir varlığı yok.

Bu işlerde küçük yatırımcılar çok birşey kazanamaz. Elindekini de kaybetme ihtimalin çok yüksek. Yatırdığın paranın geri dönmeme ihtimalini düşünerek hareket etmen gerekiyor.

Clone9000

Üye
30 Eyl 2017
193
0
Moskova
Öncelikle merhabalar. Yanımda 5bin TL yakın param var bir şeyi yatırım yapım paramı iki kıtana çıkarmak istiyorum. İnterent araştırdım HİSSE SENEDİ diye bir şeyi yatırım yapabileceği önerdi ama yine inanamadım. sizce ona yatırım yapsam bir gelir alabilir miyim acaba yada bu parayla bir şey yapabilir mıyım iyi gelir bişey
Haram olacak bir konu ama sadece tavsiye vereyim paranın 4.000 tl sini eyer sabırlı biri isen faize yatır 1.000 tl ile hisse ye gidebilirsin
ama o da çok bi şey vermez sana tavsiyem özel okullara bak oralar genelde iyi oluyor %1 de olsa senin için kar bizim eski okulda servisçinin bile hissesi vardı bizim okulda
istersen paranın hepsini özel okula yatır yada yeni yapılmakta olan bir site yada apartman a koyabilirsin arkadaşın dediği gibi kaybetmen yüksek
Saygılar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.